DTP Soft - Oprogramowanie Komputerowe i Skanery Dokumentowe

DTPSoft
» Oprogramowanie 
» Skanery 
DTPSoft

DTPSoft

  Infolinia

 Specjalnie dla naszych
 klientów uruchomilismy
 infolinię:

  Rabka:
(018) 26 77 969

 
 Nasi specjalisci czekaja
 na Państwa pytania!


  sklep@dtpsoft.pl
info@dtpsoft.plSkype: darek_kondys
DTPSoft
PayU - Bezpieczne płatności internetowe

Regulamin Sklepu
DTPSoft

I. Strony transakcji

 

    Właścicielem sklepu internetowego DTPSOFT.PL  jest DTP-SOFT Sp. z o.o. z siedzibą w Rabce-Zdrój ul. Marszałka Piłsudskiego 4A/3, 34-700 Rabka-Zdrój ; zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Sądowym przez Sąd Rejonowy dla miasta Kraków  pod numerem KRS 0000273154, NIP 735-26-82-137, REGON 120383293, zwana dalej DTP-SOFT  Sp. z o.o. lub sklepem internetowym.

    Zamówienie w sklepie internetowym może złożyć każda osoba fizyczna, która ukończyła 18 lat i jest zameldowana na pobyt stały lub tymczasowy na terytorium Polski, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych oraz każda osoba prawna posiadająca siedzibę na terytorium Polski - zwana dalej Kupującym.

 

II. Oferta

 

    Sklep internetowy prowadzi sprzedaż za pośrednictwem sieci Internet i mieści się pod adresem: www.DTPSOFT.PL. Przedmiotem działalności sklepu internetowego jest sprzedaż nowych produktów z zakresu AGD ,RTV, GSM oraz Sprzęt Komputerowy. Szczegółowy spis produktów wraz z podaniem cen jednostkowych znajduje się na stronie internetowej sklepu. Podane ceny są cenami brutto i zawierają podatek od towarów i usług według stawki określonej odrębnymi przepisami.

    Informacje znajdujące się na stronach internetowych sklepu DTPSOFT.PL nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, ale zaproszenie do składania ofert w rozumieniu art.71 k.c. Klient składa zamówienie za pomocą mechanizmów dostępnych na internetowych stronach sklepu. W przypadku gdy nie ma towaru w magazynie i brak możliwości potwierdzenia terminu dostawy jak i ceny, zamówienie otrzyma status Niepotwierdzone. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje w chwili przekazania zamówienia do realizacji.

    Wszystkie towary są fabrycznie nowe i objęte gwarancją producenta lub dystrybutora na warunkach zawartych w kartach gwarancyjnych.

    Wszystkie towary pochodzą od dystrybutorów danej marki oraz są oryginalnie opakowane przez producenta.

    Dowodem zakupu w sklepie DTPSOFT.PL jest faktura VAT, która może być wystawiona na firmę lub na osobę fizyczną - w zależności od tego jakie dane zostały wpisane przy składaniu zamówienia.

    Ceny podane na stronie sklepu internetowego uwzględniają rabat w wysokości 3%. Powyższy rabat nie jest uwzględniany w przypadku płatności kartami płatniczymi, kredytowymi, za pomocą szybkiego przelewu lub płatności Płatności.pl.

 

III. Zamówienia

 

    Zamówienia w DTPSOFT.PL składać można 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu korzystając z witryny internetowej lub poczty elektronicznej oraz telefonicznie Pn - Pt: 9.00 - 17.00, Sobota: 10.00 - 14.00.

    Do złożenia zamówienia niezbędne jest posiadanie własnego konta poczty elektronicznej oraz telefonu kontaktowego.

    Z chwilą potwierdzenia przyjęcia zamówienia przez DTPSOFT.PL, dochodzi do zawarcia umowy sprzedaży towaru pomiędzy Kupującym a sklepem internetowym.

 

    Okres ważności zamówienia wynosi 14 dni od dnia jego złożenia, w przypadku braku płatności zamówienie zostaje anulowane.

 

    W przypadku braku możliwości kontaktu ze względu na błędny numer telefonu i nieprawidłowy adres e-mail zamówienie zostanie anulowane w ciągu 5 dni od daty zakupu.

    Zamówienia złożone do godziny 12.00 realizowane są w dniu złożenia oraz potwierdzenia zamówienia. Zamówienia złożone po godzinie 12.00 zrealizowane będą następnego dnia. Zamówienia złożone w soboty, niedziele oraz święta realizowane będą od pierwszego dnia roboczego.

    W przypadku towarów, które maja dostępność „Po potwierdzeniu dostępności" termin realizacji jest uzależniony od dostępności towaru u dystrybutora, sprzedający zastrzega sobie prawo do indywidualnego ustalenia z Kupującym terminu dostawy, zmiany lub anulowania zamówienia.

 

IV. Raty

 

    Sklep DTPSOFT.PL oferuje swoim klientom możliwość dokonania zakupów na raty. Sprzedaż ratalną realizowana jest za pośrednictwem banku ŻAGIEL S.A.

    Wnioskodawca oświadcza, że:

        został poinformowany o przetwarzaniu przez ŻAGIEL  S.A. z siedzibą w ŻORY, ul. STODOLNA  1 oraz podmioty związane z Bankiem umową o współpracy w zakresie świadczonych usług bankowych, jego danych osobowych oraz innych informacji objętych tajemnicą bankową, w celu zweryfikowania jego zdolności kredytowej oraz przygotowania oferty kredytowe i wyraża na to zgodę;

        wyraża zgodę na zweryfikowanie jego historii kredytowej w Biurze Informacji Kredytowej S.A. z siedzibą w Warszawie oraz na przetwarzanie przez ww. Biuro jego danych osobowych i innych informacji podanych w niniejszym wniosku;

        został poinformowany o dobrowolnym charakterze przekazania swoich danych osobowych, prawie kontroli przetwarzania swoich danych osobowych oraz żądania uzupełnienia, uaktualnienia i sprostowania tych danych w zbiorze danych Banku;

        został poinformowany o treści art.279 §1 KK oraz zapewnia, że wszystkie dane i oświadczenia złożone przez niego w niniejszym wniosku w związku z ubieganiem się o kredyt są zgodne ze stanem faktycznym; jednocześnie upoważnia ŻAGIEL  S.A. do zweryfikowania podanych informacji.

 

V. Dostawa i odbiór towaru

 

    Dostawa odbywa się za pośrednictwem firmy kurierskiej UPS, a w wybranych miastach dostawa może być realizowana dodatkowo przez niezależnego przewoźnika.

    Czas dostawy wynosi do 3 dni roboczych od momentu nadania przesyłki w przypadku wyboru firmy UPS, lub do 5 dni roboczych w przypadku niezależnego przewoźnika

    W dniu nadania paczki Kupujący otrzyma pocztą elektroniczną numer przesyłki

    Paczki dostarczane są przez firmę UPS od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00, późniejsze godziny doręczenia trzeba uzgadniać indywidualnie. W przypadku niezależnego przewoźnika termin i godzina dostawy są ustalane indywidualnie.

    Nie zastrzegamy godziny doręczenia towaru.

    Nie dostarczamy towaru w Soboty, Niedziele i Święta.

    Jeżeli kurier nie zastanie nikogo pod wskazanym adresem dostawy powinien zostawić Awizo.

    Firma kurierska będzie ponawiać próbę dostawy przez trzy kolejne dni robocze od daty pozostawienia Awizo.

    Na liście przewozowym oprócz adresu jest wpisany numer telefonu kontaktowego podany przy składaniu zamówienia co pozwala Kurierowi na ewentualny kontakt przed próbą doręczenia paczki. Kurier nie ma obowiązku kontaktu telefonicznego przy pierwszej próbie doręczenia przesyłki.

    Kurier nie ma obowiązku wnoszenia paczek powyżej 25 kg dlatego przy cięższych przesyłkach Kupujący musi być przygotowany na ich samodzielne wniesienie.

    Podczas odbioru towaru Kupujący jest zobowiązany do dokładnego sprawdzenia czy opakowanie nie jest naruszone i czy jego stan nie budzi zastrzeżeń. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń Kupujący powinien spisać z pracownikiem firmy kurierskiej protokół szkody, który będzie zawierał: datę, godzinę doręczenia oraz opis uszkodzeń lub braków. Jeżeli uszkodzenie zostanie zauważone po odjeździe kuriera należy skontaktować się z firmą kurierską (telefon znajduje się na liście przewozowym) i zażądać ponownego przyjazdu kuriera w celu spisania protokołu. Jedynie poprawnie spisany protokół uszkodzenia umożliwi wymianę sprzętu na nowy lub uzyskanie odszkodowania. Protokół należy przesłać niezwłocznie do siedziby sklepu DTPSOFT.PL. Reklamacje w firmie kurierskiej mogą być zgłaszane w przeciągu 5 dni od daty doręczenia przesyłki, po tym terminie reklamacje związane z uszkodzeniem towaru nie będą rozpatrywane.

    W przypadku odbiorów osobistych, Klient ponosi połowę kosztów dostawy.

    PRZYJĘCIE PRZESYŁKI BEZ ZASTRZEŻEŃ POWODUJE WYGAŚNIĘCIE ROSZCZEŃ Z TYTUŁU USZKODZENIA TOWARU.


VI. Reklamacje i zwroty towaru

 

    Każdemu Klientowi, który zawarł umowę sprzedaży przysługuję prawo do reklamacji.

    Za klienta indywidualnego (konsumenta) uważa się osobę fizyczną dokonującą zakupu niezwiązanego bezpośrednio z jego działalnością gospodarczą lub zawodową.

    W przypadku wystąpienia usterki technicznej należy skontaktować się ze Sprzedawcą telefonicznie lub drogą elektroniczną.

    Gwarantem prawidłowego działania sprzętu oferowanego przez DTPSOFT.PL są serwisy producentów lub dystrybutorów na terenie całego kraju.

    Jeżeli zakupiony towar posiada wadę fabryczną Kupujący powinien skontaktować się z autoryzowanym serwisem producenta lub sklepem DTPSOFT.PL. Wymiana towaru na nowy może mieć miejsce jedynie na podstawie pisemnego oświadczenia serwisu. Jeżeli Klient nie zdecyduje się na samodzielny kontakt z punktem serwisowym, sklep odbierze od niego towar i uzyska ekspertyzę we własnym zakresie. Pisemne oświadczenie serwisu należy przesłać na adres sklepu DTPSOFT.PL. Po otrzymaniu oświadczenia nasz pracownik skontaktuje się z Państwem i umówi się na termin odebrania sprzętu przez firmę kurierską. Towar odsyłany do sklepu powinien być zapakowany w sposób najbardziej zbliżony do opakowania producenta. Najlepszą gwarancją własciwego zabezpieczenia jest oryginalne opakowanie producenta z oznaczeniami ostrzegawczymi.  Nowy, wolny od wad towar zostanie wysłany w terminie do 14 dni.

    Zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny, Kupujący może zrezygnować (w drodze odstąpienia od umowy) z towaru zakupionego w sklepie DTPSOFT.PL bez podania przyczyny, składając stosowne oświadczenie na piśmie w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki.

    Zwrot uiszczonej przez klienta ceny towaru zostanie dokonany w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

    - Klient, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić na piśmie bez podania przyczyny w terminie 10 dni od dnia wydania rzeczy. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy należy wysłać listem poleconym na adres siedziby naszej firmy:
DTP-SOFT sp. z o.o.
ul. Marszałka Piłsudskiego 4A/3
34-700 Rabka-Zdrój
lub drogą elektroniczną na adres e-mail: sklep@dtpsoft.pl.

    - Termin 10-cio dniowy, liczy się od dnia wydania rzeczy.

    - Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje konsumentowi w wypadkach:

    - Na podstawie art. 558 k.c. strony wyłączają odpowiedzialność sprzedajacego z tytułu rękojmi w przypadku zakupu towaru na cele związane z prowadzoną działalnością gospodarczą lub zawodową kupującego

 • świadczenia usług rozpoczętego, za zgodą konsumenta, przed upływem 10-cio dniowego terminu
 • dotyczących nagrań audialnych i wizualnych oraz zapisanych na informatycznych nośnikach danych po usunięciu przez konsumenta ich oryginalnego opakowania
 • towarów w wersji elektronicznej (ESD), tj. kluczy licencyjnych przesyłanych pocztą elektroniczną, z uwagi na ich charakter.
 • towarów, których licencje przygotowane są na specjalne zamówienie dla konkretnego Klienta i w sposób nierozerwalnie są z nim związane
 • umów dotyczących świadczeń, za które cena lub wynagrodzenie zależy wyłącznie od ruchu cen na rynku finansowym
 • świadczeń o właściwościach określonych przez konsumenta w złożonym przez niego zamówieniu lub ściśle związanych z jego osobą
 • świadczeń, które z uwagi na ich charakter nie mogą zostać zwrócone lub których przedmiot ulega szybkiemu zepsuciu
 • co do towarów mających naruszone lub też nie zamknięte opakowania fabryczne związane ściśle z osobą Kupującego, takich jak np.: szczoteczki do zębów, depilatory, golarki, trymery, strzyżarki, itp. oraz co do towarów o właściwościach określonych przez Kupującego w jego indywidualnym zamówieniu

    - Większość produktów dostępnych w sklepie internetowym DTPSOFT.PL posiada folie ochronne na elementach najbardziej podatnych na uszkodzenia. Z tego też względu zaleca się nie zdejmować folii ochronnych z tych elementów przez okres 10 dni od doręczenia sprzętu.

    - Kompletny towar należy odesłać niezwłocznie po złożeniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy, nie później niż w terminie 14 dni w stanie niezmienionym.

    - W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży towaru zakupionego w zestawie z innym produktem zwrotowi podlega cały zestaw.

 

VII. Koszty wysyłki i formy płatności

 

Formy płatności:

 • Płatność przy odbiorze: po wybraniu tej formy płatności, zapłacą Państwo przy jej odbiorze.Płatność przy odbiorze: po wybraniu tej formy płatności, zapłacą Państwo przy jej odbiorze.
 • Płatność przelewem: po wybraniu tej formy płatności, przesyłka zostanie wysłana do Państwa w dniu, w którym pieniądze wpłyną na nasze konto.
 • Zamówienia płatne przelewem, w przypadku braku płatności w terminie 10 dni będą anulowane

Jak są dostarczane zamówienia?

Zamówiony towar jest dostarczany za pośrednictwem firmy Kurierskiej UPS wraz ze specyfikacją dostawy potwierdzającą zawartość przesyłki. Dokument zakupu dosyłamy jest Pocztą Polską w ciągu 7 dni. Na życzenie klienta jest możliwość wysłania dokumentu sprzedaży na mail. Możliwy jest również odbiór osobisty codziennie od Poniedziałku do Piątku w godzinach od 8-17.

Jakie są koszty wysyłki i kto je pokrywa?

Koszty wysyłki na terenie Polski są uzależnione od formy płatności jaka jest dla Państwa wygodniejsza.

Cenniki kosztów wysyłki na terenie Polski:

 • 20 zł - przesyłka kurierska z przedpłatą
 • 30 zł - przesyłka kurierska za pobraniem, forma wysyłki przeznaczona dla zamówień, których wartość nie przekracza 5000 zł

W przypadku towarów wielkogabarytowych (powyżej 30 kg lub o rozmiarach powyżej 0,1 m3) naliczana jest opłata logistyczna 110 zł (dotyczy to również odbiorów osobistych).

Uwaga: Kurier nie wnosi towarów wielkogabarytowych! Ma obowiązek jedynie przywieźć je pod budynek klienta.

 

VIII. Postanowienia końcowe

 

    Opisy produktów i ich zdjęcia pochodzą z bazy danych stanowiącej własność  DTP-SOFT SP. Z o.o. Zakazuje się komercyjnego wykorzystywania publikowanych opisów produktów i ich zdjęć. Zespół DTPSOFT.PL dokłada wszelkich starań, aby były nie zawierały one informacji nieprawdziwych, ale nie odpowiada za ewentualne niezgodności z rzeczywistością.

    Wszystkie znajdujące się w serwisie znaki towarowe i nazwy firm, zostały użyte jedynie w celu informacyjnym i są wyłączną własnością tychże firm.

    Wszelkie informacje na temat sprzętu w ofercie Sklepu DTPSOFT.PL są zgodne z danymi katalogowymi producentów. Sklep dokłada należytej staranności, aby treść stron sklepu internetowego www.DTPSOFT.PL jak najdokładniej odpowiadała rzeczywistości. Z uwagi na możliwość wystąpienia błędów przy aktualizacjach (cen, konfiguracji, czy parametrów technicznych) - potencjalne rozbieżności zostaną skorygowane w trakcie potwierdzenia zamówienia. Korekta tych danych, dokonana na skutek błędów czy też opóźnień w ich aktualizacji, nie może stanowić podstawy do zgłaszania roszczeń wobec sprzedawcy.

    Złożenie zamówienia lub rejestracja konta klienta w sklepie są równoznaczne z zapoznaniem się oraz akceptacją regulaminu DTPSOFT.PL.

    Złożenie zamówienia oznacza zgodę na przekazanie adresu e-mail do Grupa Allegro Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu oraz na przetwarzanie przez DTPSOFT.PL oraz Grupa Allegro Sp. z o.o. danych osobowych w celu wypełnienia ankiety z opinią o dokonanej transakcji w DTPSOFT.PL oraz potwierdzenia objęcia transakcji Programem Ochrony Kupujących (zgodnie z obowiązującymi przepisami ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 ). .

    Złożenie zamówienia lub rejestracja konta klienta w sklepie są równoznaczne z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji ofertowych telefonicznie jak i przesyłanych przez DTPSOFT Sp. z o.o. drogą elektroniczną w formie newslettera z zastrzeżeniem prawa do rezygnacji z otrzymywania oferty.

    W sprawach nieuregulowanych powyższym regulaminem stosuje się odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego.

    Wszystkie spory mogące wyniknąć z tytułu umowy sprzedaży w sklepie internetowym będą rozstrzygane przez Sąd właściwy dla miejsca siedziby powoda.

    DTP-SOFT Sp.z o.o. zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie. Zmiany w regulaminie publikowane są na stronie sklepu DTPSOFT.PL w odpowiedniej zakładce i obowiązują od momentu publikacji.

DTPSoft
DTPSoft DTPSoft DTPSoft
DTPSoft
Twój koszyk jest pusty.
DTPSoft


Opineo.pl

Autoryzowany dystrybutor licencji edukacyjnych Microsoft

DTPSoft
Szukany produkt:Wyszukiwanie zaawansowane
DTPSoft


DTPSoft
DTPSoft

DTPSoft
DTPSoft


DTPSoft
DTPSoft
F-Secure Internet Security 2014 5 PC /12Mies
189.00zł

zobacz wszystkie
DTPSoft


Copyright © 2006-2007 DtpSoft.pl    stronę wykonał DTPSOFT