Adobe Photoshop CC PL Multi European Languages Win/Mac - Subskrypcja (12 m-ce) Zobacz większe

Adobe Photoshop CC for Teams 2023

65297615BA01B12

Nowy produkt

  • 12 miesięczna licencja dla 1 użytkownika z instalacją na dwóch komputerach
  • certyfikat/klucz i faktura wysyłana drogą elektroniczną (email)
  • przeznaczona do użytku w domu lub w firmie

Więcej szczegółów

973 Przedmioty

1 699,19 zł

Więcej informacji

Adobe Photoshop CC for Teams 2023 to najnowsza odsłona niezastąpionego programu do edycji grafiki, który od lat gwarantuje profesjonalizm, innowacyjność i kreatywność. Dzięki wprowadzeniu nowoczesnych funkcji oraz usprawnieniu współpracy w zespołach, Photoshop 2023 staje się jeszcze potężniejszym narzędziem dla grafików, fotografów i projektantów.

Kluczowe cechy Adobe Photoshop CC for Teams 2023:

  1. Innowacyjne narzędzia: Najnowsze wersje narzędzi, takich jak Wybieranie przedmiotu, Warstwy inteligentne, Filtry i Pędzle, pozwalają na jeszcze precyzyjniejszą i szybszą pracę.
  2. Współpraca w zespole: Funkcje współpracy, takie jak chmura Creative Cloud i Adobe Bridge, ułatwiają udostępnianie plików oraz synchronizację pracy pomiędzy członkami zespołu.
  3. Szybsze działanie: Optymalizacja wydajności programu sprawia, że praca z Adobe Photoshop CC for Teams 2023 jest jeszcze bardziej płynna i szybka.
  4. Integracja z innymi aplikacjami Adobe: Bezproblemowa integracja z innymi programami z rodziny Adobe, takimi jak Illustrator, InDesign czy Lightroom, pozwala na wygodne i efektywne zarządzanie całym procesem projektowym.
  5. Dostęp do szkoleń i wsparcia: Subskrypcja Adobe Photoshop CC for Teams 2023 obejmuje dostęp do szkoleń, tutoriali i wsparcia technicznego, umożliwiając rozwój umiejętności i efektywną pracę z programem.

Adobe Photoshop CC for Teams 2023 pozwala na wykorzystanie pełnego potencjału graficznego, umożliwiając tworzenie niezwykłych projektów, zarówno indywidualnych, jak i zespołowych. Inwestując w najnowszą wersję tego programu, stawiasz na jakość, innowacyjność i nieograniczoną kreatywność.

System Windows

Procesor Intel® Core 2 lub AMD Athlon® 64 (2 GHz lub szybszy)
Microsoft Windows 7 z dodatkiem Service Pack 1, Windows 8.1 lub Windows 10 (wersja 1607 lub nowsza)
2 GB pamięci RAM (zalecane 8 GB)
2,6 GB miejsca na dysku twardym na potrzeby instalacji wersji 32-bitowej; 3,1 GB miejsca na dysku twardym na potrzeby instalacji wersji 64-bitowej; dodatkowe wolne miejsce podczas instalacji (brak możliwości zainstalowania w systemie plików z opcją rozróżniania wielkości znaków)
Wyświetlacz o rozdzielczości 1024x768 (zalecana rozdzielczość 1280x800) i karta graficzna z 16-bitową głębią kolorów i 512 MB dedykowanej pamięci VRAM; zalecane 2 GB*
System obsługujący standard OpenGL 2.0
Połączenie internetowe i rejestracja na potrzeby obowiązkowej aktywacji oprogramowania, sprawdzania poprawności członkostwa i dostępu do usług online

System macOS

Wielordzeniowy procesor Intel z architekturą 64-bitową
macOS 10.13 (High Sierra), macOS 10.12 (Sierra) lub Mac OS X 10.11 (El Capitan)
2 GB pamięci RAM (zalecane 8 GB)
4 GB miejsca na dysku twardym na potrzeby instalacji; dodatkowe wolne miejsce podczas instalacji (brak możliwości zainstalowania w systemie plików z opcją rozróżniania wielkości liter)
Wyświetlacz o rozdzielczości 1024x768 (zalecana rozdzielczość 1280x800) i karta graficzna z 16-bitową głębią kolorów i 512 MB dedykowanej pamięci VRAM; zalecane 2 GB*
System obsługujący standard OpenGL 2.0
Połączenie internetowe i rejestracja na potrzeby obowiązkowej aktywacji oprogramowania, sprawdzania poprawności członkostwa i dostępu do usług online**

* Funkcje 3D są wyłączone na platformach 32-bitowych i komputerach mających mniej niż 512 MB pamięci VRAM. Filtr Farba olejna i funkcje wideo nie są obsługiwane w 32-bitowych systemach Windows.

** UWAGA DLA UŻYTKOWNIKÓW! Do aktywacji niniejszego produktu i korzystania z niego wymagane są: połączenie z Internetem, identyfikator Adobe ID i akceptacja warunków umowy licencyjnej. Ten produkt może być zintegrowany z pewnymi usługami online udostępnianymi na serwerach firmy Adobe lub innych firm oraz zapewniać dostęp do takich usług. Usługi firmy Adobe są dostępne wyłącznie dla użytkowników mających co najmniej 13 lat oraz wymagają zaakceptowania dodatkowych warunków użytkowania i zasad prywatności online firmy Adobe (http://www.adobe.com/aboutadobe/legal.html). Aplikacje i usługi mogą być niedostępne w pewnych krajach lub wersjach językowych i mogą podlegać zmianom oraz wycofaniu bez powiadomienia. Ponadto może być konieczne uiszczenie dodatkowych opłat członkowskich lub wykupienie subskrypcji.