Adobe Illustrator CC PL Multi European Languages Win/Mac - Subskrypcja (12 m-ce) Zobacz większe

Adobe Illustrator CC for Teams 2023

65270494BA01A12

Nowy produkt

  • 12 miesięczna licencja dla 1 użytkownika z instalacją na dwóch komputerach
  • certyfikat/klucz i faktura wysyłana drogą elektroniczną (email)
  • przeznaczona do użytku w domu lub w firmie

Więcej szczegółów

985 Przedmioty

1 739,02 zł

Więcej informacji

Adobe Illustrator CC for Teams 2023 to nowoczesne oprogramowanie do projektowania wektorowego, które oferuje zaawansowane funkcje dla profesjonalnych projektantów i zespołów. Dzięki dtpsoft.pl, liderowi w dziedzinie oprogramowania graficznego, zyskasz dostęp do innowacyjnych narzędzi, łatwej integracji z innymi usługami Adobe i wsparcia ekspertów.

Kluczowe cechy Adobe Illustrator CC for Teams 2023:

    1. Precyzyjne narzędzia do projektowania wektorowego, umożliwiające tworzenie zaawansowanych ilustracji, logotypów, ikon, typografii i innych grafik.
    2. Bogate biblioteki z gotowymi do użycia szablonami, kształtami, teksturami, gradientami, pędzlami i innymi zasobami, które usprawniają proces twórczy.
    3. Kompatybilność z różnymi formatami plików, takimi jak AI, PDF, EPS, SVG, PSD, JPG, PNG, TIFF i innych, umożliwiająca łatwą importowanie i eksportowanie danych.
    4. Zaawansowane funkcje, takie jak automatyzacja z wykorzystaniem sztucznej inteligencji, niestandardowe węzły, nakładki siatek i kontrola kolorów, które zwiększają wydajność i jakość projektów.
    5. Łatwa integracja z innymi usługami Adobe, takimi jak Adobe Photoshop, InDesign, XD, Premiere Pro, After Effects oraz Adobe Creative Cloud.
    6. Dostęp do szkoleń i poradników, które pomogą opanować pełnię możliwości oprogramowania.

Adobe Illustrator CC for Teams 2023 to idealne rozwiązanie dla projektantów, grafików, artystów, agencji reklamowych i studiów graficznych poszukujących profesjonalnych narzędzi do projektowania wektorowego. Odwiedź dtpsoft.pl, aby dowiedzieć się więcej o Adobe Illustrator CC for Teams 2023 i zainwestować w oprogramowanie, które pozwoli Ci osiągnąć nowe szczyty w świecie grafiki wektorowej.