Adobe Photoshop Elements 2023 & Premiere Elements 2023 Zobacz większe

Adobe Photoshop Elements 2024 & Premiere Elements 2024

ELEPHOPRE24

Nowy produkt

Adobe Photoshop Elements 2024 & Premiere Elements 2024

Typ licencji: NOWA

Liczba stanowisk: 1 stanowisko

Czas trwania: Wieczysta

wysyłana drogą elektroniczną (email)

Wersja językowa:

Dla Windows: polski, angielski, francuski, niemiecki, włoski, japoński, rosyjski, czeski, holenderski, hiszpański i szwedzki.

Zastosowanie: w domu i w firmie

Więcej szczegółów

8 Przedmioty

560,16 zł

Więcej informacji

Adobe Photoshop Elements 2024 i Premiere Elements 2024 to proste w obsłudze oprogramowanie do edycji zdjęć i wideo dla początkujących i zaawansowanych użytkowników. Wersje cyfrowe są dostępne dla systemów Windows i macOS. Narzędzia do edycji, retuszowania zdjęć, tworzenia i edycji filmów, a także automatyzacja edycji z technologią AI umożliwiają tworzenie wspaniałych projektów kreatywnych. Dostęp do chmury kreatywnej i bezpieczeństwo danych, a także subskrypcja dla użytkowników indywidualnych i zespołów, zapewniają komfort użytkowania. Efekty specjalne i prosty interfejs użytkownika ułatwiają tworzenie i udostępnianie projektów filmowych i fotograficznych.

Inteligentna obróbka
Do tworzenia doskonałych zdjęć nie jest wymagane bogate doświadczenie. W pracy pomagają automatyczne opcje edycji i szczegółowe samouczki. Program umożliwia dopasowanie kolorów i oświetlenia, usunięcie rys, naprawienie starych zdjęć, a nawet otwarcie zamkniętych oczu. Można także dodać przyciągające wzrok efekty, aby nadać zdjęciom nietuzinkowy wygląd.

Zachwycające kompozycje
Zaprezentuj zdjęcia w kreatywny sposób, aby zachować każde wspomnienie.

Program tworzy pokazy slajdów i kolaże z najciekawszymi chwilami. Całą pracę wykonuje mechanizm Adobe Sensei.
Tworzenie kolaży wymaga teraz mniej kliknięć. Dostępne są efektowne nowe szablony.

Przekonaj się, co potrafi program Photoshop Elements.
Program oferuje wszystkie potrzebne narzędzia — na przykład do usuwania zniekształceń wywołanych potrząśnięciem kamerą czy ulepszania zdjęć przy użyciu filtrów.

Tworzenie tekstu zawierającego wiele zdjęć. Szereg zdjęć można łatwo umieścić w literze, aby uzyskać piękny tekst. Wystarczy wpisać tekst, zmodyfikować zdjęcia przy użyciu filtrów i narzędzi, a następnie opublikować kompozycję w mediach społecznościowych.*
Zastępowanie tła. Oprogramowanie oferuje pomoc na każdym kroku: od zaznaczenia tematu zdjęcia przez umieszczenie go na innym tle po budowanie kompletnej sceny.
Usuwanie potrząśnięć kamerą. Podczas robienia zdjęcia zatrzęsły się ręce? To nie problem. Wystarczy kliknąć, aby wszystko wyostrzyć.
Zabawa z filtrami. Skorzystaj z filtrów, aby wypróbować nowe style. Wystarczy kliknąć, a następnie dostosować wygląd zgodnie z oczekiwaniami.


Program automatycznie tworzy piękne pokazy slajdów i kolaże zdjęć oraz wideo i dostarcza je przy uruchamianiu na ekranie początkowym. Wszystko to dzięki sztucznej inteligencji Adobe Sensei. Oprogramowanie umożliwia szybkie rozpoczęcie pracy, a także pozwala odkryć nowości, jakie wprowadziliśmy od ostatniej wersji, i ciekawe rzeczy do wypróbowania. Zapewnia też dostęp do inspirujących pomysłów, pomocy oraz samouczków.

Możliwości programu Premiere Elements
To rozwiązanie zawiera komplet narzędzi zarówno do tworzenia zabawnych klipów umieszczanych w mediach społecznościowych, jak i profesjonalnych produkcji filmowych.

Dodawanie efektów spowolnienia i przyspieszenia. Aby wprowadzić dramatyzm lub dodać energii do wideo, można sterować szybkością akcji.
Tworzenie efektów zapętlenia w plikach GIF. Program umożliwia odtwarzanie części wideo do przodu i do tyłu w pętli — oraz zapisanie tego efektu jako pliku GIF do udostępnienia w mediach społecznościowych.*
Błyskawiczne tworzenie filmów. Wystarczy wybrać klipy i motyw, a funkcja Film błyskawiczny zrobi resztę, tworząc dopracowaną produkcję zawierającą muzykę, napisy oraz efekty.
Zatrzymanie klatki i ruchome napisy. Aby nadać filmowi profesjonalnego wyglądu, skorzystaj z efektu zatrzymania klatki, a następnie dodaj animowane napisy.

Formaty obsługiwane przez funkcje importowania/eksportowania w programie Adobe Premiere Elements:
AVCHD (tylko importowanie), DV-AVI (importowanie i eksportowanie w systemie Windows), DVD (tylko Windows), H.264, HDV, MPEG-1 (tylko importowanie), MPEG-2, MPEG-4, MP3, QuickTime (ograniczone funkcje kodeków), Windows Media (tylko Windows) i wiele innych.