AVAST Premier 2018 1PC / 1 Rok Zobacz większe

AVAST Premier 1PC / 1 Rok

AVASTPR11

Nowy produkt

  • 12 miesięczna licencja na 1 stanowisko

  • certyfikat/klucz i faktura wysyłana drogą elektroniczną (email)

  • przeznaczona do użytku w domu lub w firmie

Więcej szczegółów

993 Przedmioty

75,00 zł brutto

Więcej informacji

avast! Premier jest najpotężniejszą, kompletną ochroną. 

Zawierając wszystkie nowości i ulepszone technologie w Pro Antivirus i Internet Security, avast! poszedł jeszcze dalej z narzędziami ochrony prywatności klasy CIA i zdalnym dostępem. Niszczarka Danych trwale usuwa wszelkie dane z dysku twardego, jeśli na przykład chcesz sprzedać lub oddać stary komputer, a AccessAnywhere umożliwia dostęp do komputera z dowolnego miejsca na świecie, wystarczy tylko mieć zainstalowana dowolna wersje programu avast! Software Updater automatycznie aktualizuje oprogramowanie, którego używasz, jeśli jest przestarzały i / lub wymaga poprawy zabezpieczeń. 

Inteligentny antywirus, anty-spyware i anty-malware

To nie tylko zwrot marketingowy! Nasz antywirus wspierany przez DynaGen wysyła każdego dnia setki malutkich aktualizacji w czasie rzeczywistym do bazy danych wirusów komputera, aby szybciej wychwycić złośliwe oprogramowania. Jego decyzje są oparte na sztucznej inteligencji, która działa wewnątrz algorytmu odpowiedzialnego za analizy podejrzanych plików.

Pełna ochrona w czasie rzeczywistym przed wirusami i szkodliwym oprogramowaniem, filtry spamu, kontrola rodzicielska oraz tworzenie kopii zapasowych w chmurze.

Bezpieczna zabawa i praca online. Użytkownicy chcą korzystać z zalet łączenia się z Internetem, przeglądania stron i robienia zakupów online bez konieczności zastanawiania się nad grożącymi niebezpieczeństwami. W firmie Avast wszystkie starania poświęcane są cyfrowemu bezpieczeństwu z myślą o nieustannym uprzedzaniu powstających zagrożeń. Nasza uwaga jest w całości skoncentrowana na jednym celu: zapewnieniu użytkownikom bezpieczeństwa w cyfrowym świecie, pozwalając im bezpiecznie przeglądać strony, robić zakupy i kontaktować się ze znajomymi online.

Wymagania systemowe:

  • System Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista
  • 1,5 GB miejsca na dysku.

Instrukcja instalacji: