Avast! Ultimate 2018 1 Urządzenie / 12 Miesięcy Zobacz większe

AVAST Ultimate 1 PC 1 ROK

AVASTULT11

Nowy produkt

  • 12 miesięczna licencja na 1 stanowisko
  • Wysyłka faktury oraz klucza odbywa się drogą elektroniczną (e-mail) w ciągu 24 godzin
  • Wersja ESD (download)

Więcej szczegółów

991 Przedmioty

80,49 zł

Więcej informacji

AVAST Ultimate  jest pakietem czterech programów z laboratoriów Avast. Zapewniają one kompleksową ochronę komputera przed wirusami, a także poprawiają jakość i komfort codziennej pracy.

W pakiecie znajduje się:

  • AVAST Premier

Jeden z najlepszych antywirusów, wielokrotnie nagradzany i wyróżniany w niezależnych testach. Avast Premier chroni komputer przed wszystkimi rodzajami zagrożeń (również przed ransomware i phishingiem), zapewnia bezpieczną pocztę e-mail (antyspam, kontrola załączników i linków) oraz surfowanie po www (kontrola antywirusowa stron, monitoring fałszywych przekierowań).

Troszczy się także o prywatność użytkownika (chroniąc m.in. jego dane osobowe i prywatne pliki) oraz blokując możliwość wykorzystania kamery przez osoby nieuprawnione. Dodatkowym zabezpieczeniem jest kontrola Wi-Fi i monitoring jej stanu.

  • Avast Secure VPN

Prosty w obsłudze program do tworzenia wirtualnej sieci prywatnej. Zapewnia ona dodatkowe szyfrowanie przesyłanych danych, możliwość wyboru adresu IP oraz ukrywanie swoich aktywności w Internecie. To technologia z której korzystają m.in. światowe korporacje i wojsko.

  • Avast CleanUp Premium

Zaawansowana wersja aplikacji do oczyszczania i przyspieszania komputera. CleanUp pomaga uzyskać więcej miejsca na dysku, wyeliminować niepotrzebne pliki oraz przyspieszyć uruchamianie programów (i ładowanie systemu). Regularny monitoring zapewnia utrzymanie komputera w dobrej kondycji przez cały czas.

  • Avast Password Premium

Rozbudowana wersja menedżera haseł, pozwalająca bezpiecznie przechowywać dane do logowania i zwalniająca z konieczności ich zapamiętywania.

 

Wymagania systemowe:

Windows 11, 10, 8.1,

INSTRUKCJA INSTALACJI: