Avast SecureLine VPN / 1 Rok Zobacz większe

Avast SecureLine VPN / 1 Rok

Nowy produkt

Czas trwania: 1 rok

Wersja językowa: POLSKI

Zastosowanie: w domu i w firmie

System: Windows 7, 8 i 10

5 jednoczesnych połaczeń, dla iOS, MacOS, Android i Windows

Więcej szczegółów

990 Przedmioty

64,23 zł

Więcej informacji

Avast Secure Line VPN

Avast Secure Line VPN jest narzędziem przeznaczonym dla użytkowników domowych oraz małych firm. To prosty w obsłudze program dbający o bezpieczeństwo i prywatność internautów. Pozwala uniknąć śledzenia w sieci i zbierania poufnych danych przez osoby trzecie.

Do najważniejszych funkcji Avast Secure Line VPN należy możliwość ukrywania tego, co użytkownik robi w Internecie. Dzięki oprogramowaniu Avast reklamodawcy, szef, dostawcy sieci (i inni) nie mogą śledzić jego aktywności ani zlokalizować skąd łączy się z Internetem. Secure Line VPN ułatwia również korzystanie z sieci bez cenzury oraz blokad regionalnych.

Avast Secure Line VPN doskonale sprawdza się jako dodatkowa ochrona przed hakerami, zwiększając bezpieczeństwo online. Chroni każde połączenie, bez względu na to czy korzysta się z sieci domowej, czy z publicznego hot-spota. Przesyłane dane są dodatkowo szyfrowane, dzięki czemu nikt nie może ich przechwycić i wykorzystać.

Narzędzia Avast są sprawdzonym sposobem na zapewnienie sobie bezpieczeństwa i prywatności w sieci. Nie bez przyczyny ufa im prawie dwa miliony użytkowników komputerów na świecie!

Lista funkcji:

  • Szyfrowanie połączenia - pozwala na dodatkowe zabezpieczenie wszystkich danych przesyłanych z komputera i otrzymywanych z sieci.
  • Wybór IP - umożliwia logowanie się do sieci z dowolnego miejsca na świecie, co pomaga uniknąć cenzury i ograniczeń regionalnych nakładanych przez różne państwa oraz firmy.
  • Ukrywanie tożsamości - uniemożliwia śledzenie co użytkownik robi w Internecie i zbieranie danych przez osoby trzecie.
  • 100% poufności - zapewnia nieskrępowane korzystanie z Internetu, z gwarancją, że nikt nie dowie się co interesuje użytkownika, bo Avast nie zbiera tego typu danych. Nie może ich więc odsprzedać lub udostępnić dalej.
  • Większe bezpieczeństwo korzystania z hot-spotów - ułatwia zabezpieczenie połączenia przed hakerami podczas logowania się w ogólnodostępnych sieciach publicznych.
  • Kreator instalacji - automatyczna instalacja programu, nie wymagająca od użytkownika zaawansowanej wiedzy.
  • Intuicyjny interfejs - przejrzysty i łatwy w obsłudze sposób zarządzania programem i korzystania z jego funkcji.
  • Lekkość działania - uruchomienie programu nie obciąża dodatkowo komputera i nie spowalnia go.