AVG Internet Security 1 PC 2018 Odnowienie Zobacz większe

AVG Internet Security 1 PC / 1 Rok Odnowienie

ISCEN12EXXK001

Nowy produkt

 

  • licencja na 1 stanowisko
  • certyfikat/klucz i faktura wysyłana drogą elektroniczną (email)
  • przeznaczona do użytku w domu lub w firmie

Więcej szczegółów

953 Przedmioty

35,73 zł

Więcej informacji

Programy antywirusowe AVG dedykowane są systemom Microsoft Windows, Linus i Free BSD. W portfolio marki, znaleźć można takie znane i cenione produkty, jak wielokrotnie nagradzany AVG AntiVirus, AVG Internet Security, zapewniający najlepszą ochronę przed złośliwym oprogramowaniem oraz AVG PC TuneUp.

AVG ochrona Twojego komputera w domu
Od lat, misją AVG jest dostarczanie klientom rozwiązań, mających umożliwiać całkowicie bezpieczne korzystanie z internetu. Niezbywalne prawo do bezpieczeństwo i prywatności, przyświecało firmie w AVG w tworzeniu flagowych produktów, skierowanych do użytkowników indywidualnych.

Programy antywirusowe AVG, cenione z uwagi na prostotę obsługi i niskie wykorzystanie zasobów systemowych, oferują szereg funkcji. Wśród nich wymienić należy choćby: ochronę przed działaniem programów szpiegujących (moduł AVG Anti-Virus i Anti-Spyware) oraz identyfikowanie i eliminowanie zagrożeń z całego świata (AVG Protective Cloud).

Nie tylko antywirus
Korzystanie z licencji AVG, pozwala jednak na dostęp do wielu innych, równie ważnych funkcji. Użytkownicy pakietu AVG Anti-Virus mają zapewnioną ochronę danych w portalach społecznościowych (moduł Ochrona sieci społecznościowych systemu AVG), ochronę stron internetowych w czasie rzeczywistym (moduł AVG LinkScanner®).

Antywirus AVG Internet Security, to kompletna ochrona komputera, która poza wszystkimi funkcjami AVG Anti-Virus, oferuje dodatkowe narzędzia. Należą do nich AVG Identity Protection™ - Ochrona Twojej tożsamości, zapora systemu AVG - wstrzymująca działania hakerskie i przeciwdziałająca atakom oraz AVG Anti-Spam - blokada spamerów i oszustów internetowych. Z kolei program AVG PC TuneUP oczyszcza i przyśpiesza działanie komputera.

 

Wymagania systemowe:

Windows 10, 8, 7