Nowy Skaner Avision AN335WL Zobacz większe

Skaner Avision AN335WL

000-0981-02G

Nowy produkt

999 Przedmioty

2 243,90 zł

Więcej informacji

Łatwy w obsłudze ekran dotykowy LCD 4,3”

Duży ekran dotykowy LCD o przekątnej 4,3 cala ułatwia wszystkim skanowanie i udostępnianie. Przypisując często używane ustawienia i skanowanie do miejsc docelowych jako skróty, AN335WL umożliwia usprawnienie przepływu pracy i wykonanie zadania skanowania w jednym kroku. Konfigurację i zarządzanie skanerem można również przeprowadzić za pomocą ekranu dotykowego LCD.

Skanowanie mobilne za pośrednictwem połączenia Wi-Fi
Dzięki kluczowi Wi-Fi, AN335WL może pracować jako urządzenie bezprzewodowe do skanowania i odbierania obrazów bezpośrednio z urządzeń mobilnych za pośrednictwem aplikacji Avision.

Wygodne skanowanie w trybie walk-up
Bezpośredni interfejs USB jest dostępny do skanowania plików do pamięci flash USB.

Skaner dwustronny odpowiedni do dokumentów i kart
Dzięki zaawansowanej prostej ścieżce papieru i technologii przetwarzania obrazu mieszane partie dokumentów o różnych rozmiarach i gramaturach mogą być skanowane, odpowiednio przycinane, przechylane i gotowe do użycia. Rozmiar skanu obsługuje papier od paragonów po dokumenty biznesowe. Automatyczny podajnik dokumentów jest również wystarczająco wytrzymały, aby podawać papier o gramaturze od 20 do 413 g/m2 i wytłaczane twarde karty, takie jak dowody osobiste, karty kredytowe, prawo jazdy i karty ubezpieczenia zdrowotnego o grubości do 1,25 mm.

Ultradźwiękowe wykrywanie wielu arkuszy
Dzięki ultradźwiękowemu wykrywaniu pobrania wielu arkuszy skaner umożliwia ustawienie nakładającego się papieru poprzez wykrywanie grubości papieru między dokumentami. Funkcję ultradźwiękową można wyłączyć podczas skanowania dokumentów z etykietami, karteczkami samoprzylepnymi lub paragonami naklejonymi taśmą. Ta innowacyjna konstrukcja zapobiega podwójnemu pobieraniu i skutecznie skanuje dokumenty o różnej gramaturze lub grubości.

Potężne dołączone aplikacje oprogramowania
AN335WL jest dostarczany ze sterownikami TWAIN i ISIS oraz pakietem zaawansowanych aplikacji, w tym Avision Button Manager, AVScan i PaperPort. Dzięki Button Manager możesz tworzyć przeszukiwalne pliki PDF, skanować i wysyłać obrazy do poczty e-mail, drukarki lub serwerów w chmurze, takich jak Google DriveTM lub Evernote®, za pomocą jednego naciśnięcia przycisku. AVScan i PaperPort to wysoce efektywne oprogramowanie do przetwarzania obrazu i zarządzania dokumentami, które pomaga efektywniej usprawniać zadania.

 

Najważniejsze informacje:

 • Szybkie skanowanie 40 str./min / 80 obr./min w kolorze, skali szarości i monochromatycznym
 • Skanowanie i wysyłanie obrazów do poczty e-mail, folderu udostępnionego (SMB), folderu FTP, serwerów w chmurze (Dysk Google, Dropbox, Evernote), dysku flash USB i pamięci produktu
 • Maksymalny format do 216 x 356 mm
 • Zaoferuj funkcję podglądu, aby wyświetlić wynik obrazu przed dystrybucją
 • Dzienny cykl pracy do 4000 arkuszy
 • Solidny automatyczny podajnik dokumentów na 50 arkuszy (75 g/m2)
 • Automatyczne przycinanie i prostowanie dokumentu dzięki zaawansowanej jednostce przetwarzania obrazu w celu zwiększenia szybkości skanowania
 • Technologia rolek separacyjnych zapewnia wyjątkową niezawodność podawania
 • Skanowanie twardych i wytłaczanych kart o grubości do 1,25 mm w trybie podawania pionowego lub poziomego
 • Naciśnij i skanuj do serwerów w chmurze za pomocą dołączonego oprogramowania Button Manager
 • Przyjazna dla ziemi technologia LED
 • Skanowanie długich stron: <240” (200 dpi)/<218” (300 dpi)/<59” (600 dpi)
 • Ustawienie automatycznego wyłączania