Nowy Avision skaner sieciowy AN360W A4 Duplex Zobacz większe

Avision skaner sieciowy AN360W A4 Duplex

000-0916-07G

Nowy produkt

999 Przedmioty

3 495,93 zł

Więcej informacji

Seria AN360W Szybki, niedrogi skaner sieciowy

AN360W to skaner sieciowy o prędkości 60 stron na minutę, dwustronny i szybki, niezawodny i niedrogi dla firm, w których konieczne jest skanowanie plastikowych kart identyfikacyjnych, wizytówek, dokumentów lub innych ciężkich kart. Za pomocą jednego przycisku seria AN360W poprawia wydajność Twojej firmy, skanując i wysyłając dokument do różnych miejsc docelowych, w tym poczty e-mail, serwerów w chmurze, folderu udostępnionego (CIFS), serwera FTP i napędu flash USB. Ponadto dzięki funkcji sieci bezprzewodowej seria AN360W oferuje skanowanie mobilne za pośrednictwem aplikacji Avision. 

Łatwy w obsłudze 8 ” Ekran dotykowy LCD
Duży 8” Ekran dotykowy LCD ułatwia wszystkim skanowanie i udostępnianie. Przypisując często używane ustawienia i skanowanie do miejsc docelowych jako Skróty, seria AN360W pozwala usprawnić przepływ pracy i wykonać zadanie skanowania w jednym kroku. Konfigurację i zarządzanie skanerem można również wykonać za pomocą ekranu dotykowego LCD.

Wygodne skanowanie mobilne
Wbudowany w klucz Wi-Fi, seria AN360W może działać jako urządzenie bezprzewodowe do skanowania i odbierania obrazów bezpośrednio z urządzeń mobilnych za pośrednictwem aplikacji Avision.

Obsługuje dokument formularza do 242 x 356 mm
Seria  AN360W  wyróżnia się unikalnym i innowacyjnym  designem w porównaniu do swoich poprzedników – możliwość dostosowania dokumentu do 242 x 356 mm. Rozszerzona szerokość dokumentu od standardowego 216 mm do 242 mm sprawia, że  seria AN360W jest  bardziej konkurencyjna, aby pasowała do szerszego zakresu dokumentów.

Wygodne skanowanie
Dostępny jest bezpośredni interfejs USB do skanowania plików na pamięć flash USB.

Skaner dwustronny odpowiedni do dokumentów i kart
Dzięki zaawansowanej technologii prostej ścieżki papieru i przetwarzania obrazu można skanować mieszane partie dokumentów o różnych rozmiarach i gramaturach, odpowiednio przycinać, wyrównywać i gotowe do użycia. Rozmiar skanu przyjmuje papier z rachunków (50 x 50 mm) do dokumentu biznesowego (242 x 356 mm). Automatyczny podajnik dokumentów jest również wystarczająco wytrzymały, aby podawać papier maksymalnie 430 g/ m  oraz wytłoczone twarde karty, takie jak dowody osobiste, karty kredytowe, prawo jazdy i karta ubezpieczenia zdrowotnego do 1,25 mm w grubości.

Rolka zwrotna zwiększa niezawodność podawania
Zaprojektowana z innowacyjnym odwrotnym wałkiem dla zaawansowanych możliwości separacji papieru,  seria AN360W  zapewnia wyjątkową niezawodność podawania i wydajność operacyjną, skutecznie zmniejszając ryzyko wielokrotnego podawania lub zacięcia papieru.

Ultradźwiękowe wykrywanie podawania wielu arkuszy
Dzięki możliwości wykrywania ultradźwiękowego podawania wielu arkuszy skaner umożliwia ustawienie nakładającego się papieru poprzez wykrywanie grubości papieru między dokumentami. Funkcję ultradźwiękową można wyłączyć podczas skanowania dokumentu z etykietami, karteczkami lub paragonami. Ta innowacyjna konstrukcja zapobiega podwójnemu podawaniu i skutecznie skanuje dokumenty o różnej gramaturze i grubości.

Kompaktowa konstrukcja oszczędzająca miejsce
Ze stylowym wyglądem i kompaktową powierzchnią 316 x 207 x178 mm (szer. x głęb. x wys.), seria AN360W może być idealnie dopasowana do biurka w dowolnym środowisku pracy.

Potężne pakietowe aplikacje
Seria  AN360W jest  dostarczana ze  sterownikiem TWAIN i jest dostarczana z pakietem potężnych aplikacji, w tym Avision Button Manager, AVScan i PaperPort. Za pomocą Button Managera możesz tworzyć przeszukiwalne pliki PDF, skanować i wysyłać obrazy na e-mail, drukarkę lub serwery chmur, takie jak Google Drive TM , FaceBook lub Evernote ®,  po prostu jednym naciśnięciem przycisku. AVScan i PaperPort to wysoce wydajne oprogramowanie do przetwarzania obrazów i zarządzania dokumentami, które pomaga usprawnić Twoje zadanie.

Cechy:

 • Szybkie skanowanie z prędkością 60 str./min / 120 obrazów na minutę w kolorze, w skali szarości i monochromatyczne  (AN360W 300 dpi, kolor)
 • Skanowanie i wysyłanie obrazów na e-mail, folder współdzielony (CIFS), folder FTP, serwery w chmurze (dysk Google, Dropbox, Evernote), pamięć flash USB i pamięć produktu
 • Podpiera papier z formatu do 242 x 356 mm
 • Funkcja podglądu oferty umożliwia wyświetlenie wyniku obrazu przed rozpowszechnieniem
 • Dzienny cykl pracy do 6000 arkuszy
 • Solidny automatyczny podajnik dokumentów na 100 stron (75 g/ m 2)
 • Automatyczne kadrowanie i prostowanie dokumentu dzięki zaawansowanemu modułowi przetwarzania obrazu w celu zwiększenia prędkości skanowania
 • Technologia rolek zwrotnych zapewnia wyjątkową niezawodność podawania
 • Skanowanie kart twardych i tłoczonych do 1,4 mm grubości przy karmieniu portretowym lub krajobrazowym
 • Naciśnij i skanuj do serwerów w chmurze za pomocą dołączonego oprogramowania Button Manager
 • Przyjazna dla ziemi technologia LED
 • Skanowanie długich stron: 5540 mm (218 ”)
 • Ustawienie automatycznego wyłączania zasilania