CorelDRAW 2019 H&S PL BOX Corel Draw Zobacz większe

CorelDRAW 2019 H&S PL BOX Corel Draw

Nowy produkt

CorelDRAW 2019 H&S PL BOX

Typ licencji: NOWA

Wersja: BOX (wysyłka kurierem)

Liczba stanowisk: 2 stanowiska

Czas trwania: bez terminowo

Wersja językowa: Polska

Zastosowanie: w domu

System: Windows 7, 8 i 10

Więcej szczegółów

998 Przedmioty

304,07 zł

Więcej informacji

Nowy pakiet CorelDRAW Home & Student Suite 2019 zapewnia dostęp do profesjonalnych narzędzi projektowych w przystępnej cenie. Dzięki najnowszej wersji pakietu użytkownicy domowi, uczniowie i hobbyści mogą szlifować swoje umiejętności projektowania.

Program CorelDRAW Home & Student Suite 2018 wersja dla użytkowników domowych, zapewnia płynny tok pracy przy tworzeniu logotypów, układów stron, biuletynów, projektów fotograficznych i materiałów do publikacji w serwisach społecznościowych.

Ten przystępny cenowo, wszechstronny pakiet zawiera pełną gamę łatwych w obsłudze funkcji do projektowania graficznego, trasowania, edycji zdjęć, przygotowywania ilustracji, układów stron, prac cyfrowych i obrazów do publikacji w Internecie.

Błyskawicznie pozwala na pozyskanie umiejętności praktycznych, korzystając z wielu różnorodnych zasobów edukacyjnych, czcionek, wypełnień, szablonów, wysokiej jakości obrazów i zdjęć o dużej rozdzielczości.

Wyzwala potencjał twórczy dzięki nowym, intuicyjnym narzędziom, takim jak interfejs użytkownika obsługujący opcje dotykowe, możliwości szybkiej, bezpośredniej publikacji w WordPressie oraz istotnym ulepszeniom w edycji zdjęć. Zoptymalizowaline narzędzia i ustawienia z myślą o uproszczeniu pracy, zapewniają pełną zgodność i obsługę najnowszych formatów plików, technologii systemu Windows i nowoczesnego sprzętu.

Wymagania systemowe:

  • Microsoft Windows 10, Microsoft Windows 8.1 lub Windows 7 (wersja 32-bitowa lub 64-bitowa) z najnowszym dodatkiem Service Pack
  • Procesor Intel Core i3/i5/i7 lub AMD Athlon 64
  • 2 GB pamieci RAM
  • 1 GB miejsca na dysku twardym
  • Mysz, tablet lub ekran dotykowy
  • Rozdzielczość ekranu 1280x720 przy 100% (96 dpi)
  • Microsoft Internet Explorer 11 lub nowszy
  • Microsoft .Net Framework 4.6
  • Do instalacji wersji w pudełku wymagany jest napęd DVD (możliwość pobrania wersji cyfrowej z naszego serwera)

CorelDRAW Home & Student Suite 2019 posiada ograniczoną licencję użytkownika i nie może być wykorzystywany do celów komercyjnych. Instalowanie i korzystanie z kopii tego produktu jest dozwolone na maksymalnie trzech komputerach w domu.

Aby mieć możliwość realizacji projektów komercyjnych, należy wybrać pełną wersję pakietu CorelDRAW Graphics Suite, która pozwala na korzystanie z oprogramowania do celów komercyjnych, a także udostępnia więcej zasobów oraz dodatkowych funkcji odpowiadającym potrzebom profesjonalnych użytkowników.