Corel CorelDRAW Graphics Suite 2021 Zobacz większe

CorelDRAW Graphics Suite 2021 PL - licencja EDU dla ucznia / studenta / nauczyciela

ESDCDGS2021EUEDU

Nowy produkt

  • Zakup jednorazowy dla 1 komputera Windows 10
  • Wersja ESD
  • Klucz produktu oraz fakturę wysyłamy drogą elektroniczną (e-mail)
  • Licencja z oficjalnej dystrybucji, nigdy wcześniej nie aktywowana, objęta pomocą techniczną producenta.
  • Kod w chwili zakupu nie jest zarejestrowany, nie jest też przypisany do żadnego konta czy adresu email.

Więcej szczegółów

9999 Przedmioty

508,13 zł

Więcej informacji

Uprawnienia do zakupu wersji edukacyjnej
Do zakupu tej wersji uprawnieni są uczniowie, studenci i nauczyciele. Do realizacji zamówienia wymagane jest przesłanie na nasz adres e-mail skanu dokumentu potwierdzającego uprawnienie (na przykład legitymacji).
Wystawiana jest faktura imienna na osobę fizyczną / brak możliwości zakupu na firmę.

Przełamuj bariery kreatywności z pakietem CorelDRAW® Graphics Suite 2021 - niezawodnym oprogramowaniem do opracowywania profesjonalnych ilustracji wektorowych, składu stron, edycji zdjęć i nie tylko — w systemach Windows i Mac oraz przez przeglądarkę.

Dzięki aplikacji CorelDRAW.app™ możesz bez trudu komunikować się z klientami i współpracownikami, aby uzyskać informacje zwrotne dotyczące projektów. Wszyscy zainteresowani mogą teraz współpracować, dodawać adnotacje i komentarze bezpośrednio w pliku CorelDRAW, co pozwala uniknąć pracochłonnego uwzględniania sugestii z różnych źródeł.

 

CorelDRAW Graphics Suite 2021 zawiera:

oGrafika wektorowa: podstawowe linie i kształty można przekształcać w skomplikowane prace, a liczne narzędzia do tworzenia kształtów i rysowania pozwalają uzyskać różnorodne krzywe.

oUkład stron: w pakiecie znajdziesz wszystkie niezbędne narzędzia do tworzenia układu stron broszur, wielostronicowych dokumentów itp.

oEdycja zdjęć: retuszuj i udoskonalaj zdjęcia dzięki wszechstronnym narzędziom programu Corel PHOTO-PAINT, którego działanie bazuje na warstwach. Używaj programu AfterShot 3 HDR do tworzenia pięknych zdjęć o dużej rozpiętości tonalnej (HDR) z obrazów w formacie RAW.

oTypografia: stosuj efekty, takie jak cienie i kontury, dostosowuj wygląd czcionek i dopasowuj tekst do ścieżek, korzystając z kompletnego zestawu narzędzi typograficznych.

oNarzędzia do grafik internetowych: cała gama wzorców i narzędzi do tworzenia grafik internetowych umożliwia opracowywanie atrakcyjnych materiałów do publikowania w Internecie. Dzięki zestawowi narzędzi oferujących precyzję na poziomie pikseli możesz sprawić, że każda grafika, którą wyeksportujesz do publikacji w Internecie, będzie miała wyraźne krawędzie.

oWysokiej jakości wydruki: kontroluj spójność kolorów dla różnych obszarów zastosowań, a przed rozpoczęciem drukowania zyskaj pewność, że kolory zostaną wiernie oddane. Dzięki zaawansowanemu mechanizmowi zarządzania kolorami w programie CorelDRAW z łatwością przygotujesz dokumenty do druku.

CorelDRAW® 2021

Intuicyjna aplikacja do tworzenia ilustracji wektorowych i przygotowywania układu stron, spełniająca wymagania zapracowanych profesjonalnych grafików

Corel® PHOTO-PAINT® 2021

Profesjonalna aplikacja do edycji zdjęć, umożliwiająca ich szybkie i łatwe retuszowanie oraz modyfikowanie

Corel Font Manager™ 2021

Samodzielna aplikacja do zarządzania czcionkami, służąca do wyszukiwania i porządkowania czcionek (zarówno lokalnych, jak i dostępnych online w Centrum zasobów) oraz wyświetlania ich podglądów

Corel® PowerTRACE™ 2021

Wbudowane w program CorelDRAW narzędzie pozwalające szybko i dokładnie przekształcać mapy bitowe w edytowalne grafiki wektorowe, z wykorzystaniem AI

CorelDraw.app

Znakomita aplikacja do projektowania graficznego online w przeglądarce internetowej

CorelDraw.app for iPad

Znakomita aplikacja do projektowania graficznego i tworzenia grafik wektorowych na iPady

Corel CAPTURE™

Narzędzie do przechwytywania zawartości ekranu (dostępne tylko w wersji dla Windows)

AfterShot™ 3 HDR

Zaawansowany edytor zdjęć w formacie RAW

Zasoby

o7000 obrazków clipart, obrazów cyfrowych oraz szablonów grafik na pojazdy

o1000 zdjęć o wysokiej rozdzielczości

oPonad 1000 czcionek TrueType i OpenType

o150 profesjonalnie zaprojektowanych szablonów

o Ponad 600 rodzajów wypełnień mapą bitową, wektorowych i tonalnych