Adobe Creative Cloud MULTI PL Win/Mac - Subskrypcja (12 m-ce) Zobacz większe

Adobe Creative Cloud for Teams All Apps 2023

65270773BA01A12

Nowy produkt

  • 12 miesięczna licencja dla 1 użytkownika z instalacją na dwóch komputerach
  • certyfikat/klucz i faktura wysyłana drogą elektroniczną (email)
  • przeznaczona do użytku w domu lub w firmie

Więcej szczegółów

979 Przedmioty

4 064,23 zł

Więcej informacji

Adobe Creative Cloud for Teams All Apps 2023 to najnowsza oferta pakietu Adobe, która dostarcza pełen zestaw profesjonalnych aplikacji do projektowania, edycji wideo, fotografii, web designu i więcej. Skierowany do zespołów, pakiet łączy wyjątkowe narzędzia z możliwością efektywnej współpracy, pozwalając na realizację ambitnych projektów.

Kluczowe zalety Adobe Creative Cloud for Teams All Apps 2023:

  1. Kompleksowy pakiet aplikacji: Dostęp do najnowszych wersji wszystkich aplikacji Adobe, takich jak Photoshop, Illustrator, InDesign, Premiere Pro, After Effects, Lightroom i wiele innych.
  2. Efektywna współpraca: Usprawnione funkcje współpracy, takie jak chmura Creative Cloud i Adobe Bridge, ułatwiają udostępnianie plików oraz synchronizację pracy pomiędzy członkami zespołu.
  3. Wydajność i optymalizacja: Optymalizacja wydajności i integracja między aplikacjami pozwalają na płynną i efektywną pracę z zastosowaniami Adobe.
  4. Dostęp do zasobów i szkoleń: Użytkownicy mają dostęp do ogromnej biblioteki zasobów, szkoleń, tutoriali oraz wsparcia technicznego, umożliwiając rozwój umiejętności i efektywną pracę z aplikacjami.
  5. Zarządzanie licencjami i aktualizacje: Łatwe zarządzanie licencjami i dostęp do najnowszych aktualizacji sprawiają, że zespoły mogą skupić się na realizacji projektów, zamiast na kwestiach technicznych.

Adobe Creative Cloud for Teams All Apps 2023 to kompleksowe rozwiązanie dla zespołów, które chcą zyskać dostęp do najlepszych narzędzi do pracy twórczej oraz efektywnie współpracować. Inwestując w ten pakiet, Twój zespół będzie miał wszystko, czego potrzebuje, aby tworzyć niezwykłe projekty i osiągać sukcesy.

System Windows

Procesor Intel® Core 2 lub AMD Athlon® 64 (2 GHz lub szybszy)
Microsoft Windows 7 z dodatkiem Service Pack 1, Windows 8.1 lub Windows 10 (wersja 1607 lub nowsza)
2 GB pamięci RAM (zalecane 8 GB)
2,6 GB miejsca na dysku twardym na potrzeby instalacji wersji 32-bitowej; 3,1 GB miejsca na dysku twardym na potrzeby instalacji wersji 64-bitowej; dodatkowe wolne miejsce podczas instalacji (brak możliwości zainstalowania w systemie plików z opcją rozróżniania wielkości znaków)
Wyświetlacz o rozdzielczości 1024x768 (zalecana rozdzielczość 1280x800) i karta graficzna z 16-bitową głębią kolorów i 512 MB dedykowanej pamięci VRAM; zalecane 2 GB*
System obsługujący standard OpenGL 2.0
Połączenie internetowe i rejestracja na potrzeby obowiązkowej aktywacji oprogramowania, sprawdzania poprawności członkostwa i dostępu do usług online

System macOS

Wielordzeniowy procesor Intel z architekturą 64-bitową
macOS 10.13 (High Sierra), macOS 10.12 (Sierra) lub Mac OS X 10.11 (El Capitan)
2 GB pamięci RAM (zalecane 8 GB)
4 GB miejsca na dysku twardym na potrzeby instalacji; dodatkowe wolne miejsce podczas instalacji (brak możliwości zainstalowania w systemie plików z opcją rozróżniania wielkości liter)
Wyświetlacz o rozdzielczości 1024x768 (zalecana rozdzielczość 1280x800) i karta graficzna z 16-bitową głębią kolorów i 512 MB dedykowanej pamięci VRAM; zalecane 2 GB*
System obsługujący standard OpenGL 2.0
Połączenie internetowe i rejestracja na potrzeby obowiązkowej aktywacji oprogramowania, sprawdzania poprawności członkostwa i dostępu do usług online**

* Funkcje 3D są wyłączone na platformach 32-bitowych i komputerach mających mniej niż 512 MB pamięci VRAM. Filtr Farba olejna i funkcje wideo nie są obsługiwane w 32-bitowych systemach Windows.

** UWAGA DLA UŻYTKOWNIKÓW! Do aktywacji niniejszego produktu i korzystania z niego wymagane są: połączenie z Internetem, identyfikator Adobe ID i akceptacja warunków umowy licencyjnej. Ten produkt może być zintegrowany z pewnymi usługami online udostępnianymi na serwerach firmy Adobe lub innych firm oraz zapewniać dostęp do takich usług. Usługi firmy Adobe są dostępne wyłącznie dla użytkowników mających co najmniej 13 lat oraz wymagają zaakceptowania dodatkowych warunków użytkowania i zasad prywatności online firmy Adobe (http://www.adobe.com/aboutadobe/legal.html). Aplikacje i usługi mogą być niedostępne w pewnych krajach lub wersjach językowych i mogą podlegać zmianom oraz wycofaniu bez powiadomienia. Ponadto może być konieczne uiszczenie dodatkowych opłat członkowskich lub wykupienie subskrypcji.