McAfee Live Safe 1 PC 1 Rok 1 st. / 12 miesięcy ESD Zobacz większe

McAfee Live Safe 1 PC / 3 Lata

LIVESAFE 1/3 SWDE

Nowy produkt

  • liczba użytkowników : 1 użytkownik
  • okres licencji : 3 LATA
  • ilość urządzeń: 1 PC
  • typ licencji : komercyjna
  • wersja produktu : elektroniczna, e-mail
  • faktura wysyłana drogą elektroniczną (email)
  • System: Windows 8.1, 10 i 11, Mac OS X, Android 8.0 lub nowszy

Więcej szczegółów

997 Przedmioty

80,49 zł

Więcej informacji

McAfee LiveSafe to oprogramowanie antywirusowe, które oferuje kompleksową ochronę przed szkodliwym oprogramowaniem, wirusami, hakerami, phishingiem i innymi zagrożeniami online. Program oferuje ochronę dla wielu urządzeń, w tym komputerów, laptopów, tabletów i smartfonów.

McAfee LiveSafe oferuje zaawansowane funkcje zabezpieczeń, takie jak blokowanie niebezpiecznych witryn internetowych, skanowanie poczty elektronicznej i załączników, blokowanie niechcianych reklam, ochronę prywatności, a także ochronę przed nieautoryzowanym dostępem do danych.

Program oferuje także narzędzia do optymalizacji urządzeń, które pomagają w przyspieszeniu ich działania oraz usuwaniu niepotrzebnych plików, aby poprawić ich wydajność.

McAfee LiveSafe oferuje również funkcje kontroli rodzicielskiej, które pozwalają na monitorowanie aktywności dzieci w sieci, blokowanie nieodpowiednich treści oraz ustalanie limitów czasowych korzystania z urządzeń.

Wersja LiveSafe jest idealna dla rodzin i małych firm, które potrzebują kompleksowej ochrony i narzędzi do optymalizacji systemu, a także funkcji kontroli rodzicielskiej, w tym ochrony prywatności danych i kopii zapasowych. McAfee LiveSafe oferuje również dostęp do usługi antykradzieżowej, która pomaga w odzyskaniu urządzenia w przypadku kradzieży.