Nowy NordVPN Premium 1 rok - 6 urządzeń Nord VPN Zobacz większe

NordVPN Premium 1 rok - 6 urządzeń Nord VPN

Nowy produkt

  • 12 miesięczna licencja na 6 stanowisk
  • klucz i fakturę wysyłamy drogą elektroniczną (email)
  • przeznaczona do użytku w domu lub w firmie

Więcej szczegółów

9999 Przedmioty

267,48 zł

Więcej informacji

Bezpieczny i prywatny dostęp do Internetu

VPN to coś w rodzaju zaszyfrowanego tunelu, odpornego na atak hakerski, w którym płyną dane internetowe. Nikt nie może zajrzeć do wnętrza tunelu i nie ma dostępu do przesyłanych w nim danych. NordVPN zapewnia bezpieczny dostęp do publicznych sieci Wi-Fi oraz do prywatnych i służbowych kont w trakcie podróży, a także zapewnia poufność historii wyszukiwania.

Zabezpiecz wszystkie urządzenia

Używasz Windows w pracy, macOS w domu, a Linuxa do specjalnych projektów? To nie problem. Aplikacja NordVPN jest zgodna z każdym z tych systemów, a także z iOS, Android oraz Android TV. Ponadto udostępniamy również zaszyfrowane rozszerzenia proxy do przeglądarek Chrome i Firefox. Co najważniejsze, jedno konto NordVPN pozwala na jednoczesne zabezpieczenie do 6 urządzeń!

Szybkie i stabilne połączenie w dowolnej lokalizacji

Przerwy w przekazie strumieniowym są bardzo irytujące, więc pobieranie plików przy wolnym połączeniu internetowym nie jest dobrym rozwiązaniem. Nie ma powodu do obaw! NordVPN zapewnia możliwość wyboru z ponad 5100 serwerów w 62 państwach oraz najszybsze usługi VPNWięcej serwerów oznacza mniejsze obciążenie, a różnorodne lokalizacje pozwalają na znalezienie serwera w pobliżu użytkownika.