Nowy Norton 360 Mobile Security (2023) Zobacz większe

Norton 360 Mobile Security (2023)

1528

Nowy produkt

Norton 360 Mobile Securit

Najnowsza wersja Norton 360 zawiera mnóstwo modułów, które chronią Twoje urządzenie jak i dane w nim przechowywane dzięki czemu możesz bez zmartwień przeglądać internet.

Więcej szczegółów

9998 Przedmioty

26,83 zł

Więcej informacji

Typ licencji: NOWA

Liczba urządzeń: 1 urządzenie

Czas trwania: 1 Rok

Wersja językowa: POLSKI / wielojęzyczny

Zastosowanie: w domu i w firmie

System: Android 8.0 lub nowszy / iOS 13.0 lub nowszy

Otrzymasz: Kod oraz instrukcje aktywacji i pobierania programu

Licencja z oficjalnej dystrybucji, nigdy wcześniej nie aktywowana, objęta pomocą techniczną producenta i uprawniająca do zakupu kontynuacji w kolejnych okresach licencjonowania.

Kod w chwili zakupu nie jest zarejestrowany, nie jest też przypisany do żadnego konta czy adresu email.

NOWY program Norton 360 zapewnia skuteczne poziomy ochrony urządzeń i prywatności w Internecie – w ramach zintegrowanego rozwiązania. Twoje  urządzenie Android / iPhone ma ochronę przed wirusami, oprogramowaniem wymuszającym okup, wyłudzaniem danych i innymi zagrożeniami pochodzącymi z Internetu, gdy korzystasz z bankowości, przeglądasz Internet lub robisz zakupy online.

Dane osobowe przesyłane przez urządzenie są chronione w domu i poza nim przez naszą sieć Secure VPN za pomocą szyfrowania używanego przez banki. Pomaga w powstrzymaniu cyber-przestępców przed uzyskaniem dostępu do Twoich danych osobowych, gdy łączysz się z siecią Wi-Fi – nawet z publicznym hot-spotem.

Oprogramowanie zawiera funkcję inteligentnego skanowania aplikacji przed ich pobraniem w celu ochrony przed zagrożeniami dla urządzeń przenośnych, takimi jak oprogramowanie destrukcyjne i wymuszające okup, oprogramowanie typu adware oraz naruszenia prywatności jak i dla już zainstalowanych aplikacji.

Wiele poziomów ochrony urządzenia i prywatności w Internecie – w ramach zintegrowanego rozwiązania.

  • Ochrona smartfona z androidem bądź iPhone, przed oprogramowaniem destrukcyjnym, wyłudzeniem danych i oprogramowaniem wymuszającym okup za pomocą ochrony dodatkowych urządzeń (maksymalna liczba to 10)
  • Tworzenie i przechowywanie haseł oraz zarządzanie nimi (obejmuje także informacje o kartach kredytowych i inne poświadczeniami) w bezpiecznym, szyfrowanym skarbcu w chmurze za pomocą rozszerzenia Password Manager
  • Blokowanie nieautoryzowanego ruchu próbującego nawiązać komunikację z urządzeniem dzięki inteligentnej zaporze
  • Dostęp do ulubionych aplikacji i witryn w domowej sieci Wi-Fi lub poza nią, dzięki ochronie za pomocą szyfrowania używanego przez banki w programie Secure VPN
  • Pomoc w wykrywaniu pochodzących z Internetu zagrożeń dla urządzenia i przechowywanych na nim danych osobowych w domu lub w dowolnym miejscu, gdy korzystasz z bankowości, przeglądasz Internet lub robisz zakupy online.
  • Pewność ochrony za pomocą szyfrowania używanego przez banki podczas łączenia się z sieci Wi-Fi lub Secure VPN w domu lub w podróży.
  • Monitorowanie komunikacji między Twoim komputerem a innymi komputerami w sieci i pomoc w blokowaniu nieautoryzowanego ruchu, używając Inteligentnej zapory na komputerze PC lub Zapory na komputerze Mac.
  • Kopia zapasowa w chmurze dla komputera PC, jako środek zapobiegania utracie danych.

Ta wersja do aktywacji produktu NIE WYMAGA podania danych karty kredytowej/debetowej.