Microsoft Office Home & Bussines 2019 ESD Zobacz większe

Microsoft Office Home & Bussines 2019 ESD

1005

Nowy produkt

 • Jednorazowy zakup dla 1 komputera PC / MAC
 • Wersja ESD
 • Klucz produktu oraz fakturę wysyłamy drogą elektroniczną
 • Multidevice

Więcej szczegółów

985 Przedmioty

730,89 zł

Więcej informacji

Microsoft Office Home & Business 2019 - Niezbędny zestaw narzędzi dla profesjonalistów i małych firm od DTPSoft.pl

Microsoft Office Home & Business 2019 od DTPSoft.pl to najnowsza wersja niezbędnego pakietu biurowego, który łączy w sobie zaawansowane funkcje oraz łatwość użycia. Dzięki niemu profesjonaliści, małe firmy oraz użytkownicy domowi będą mogli efektywnie pracować i współpracować na różnych urządzeniach.

Kluczowe cechy Microsoft Office Home & Business 2019:

 1. Przetestowane i sprawdzone aplikacje: Pakiet zawiera najpopularniejsze aplikacje biurowe, takie jak Word, Excel, PowerPoint, Outlook i OneNote, które są niezbędne dla codziennej pracy.

 2. Intuicyjne interfejsy użytkownika: Aplikacje posiadają przyjazne dla użytkownika interfejsy, które ułatwiają nawigację i pozwala szybko opanować wszystkie dostępne funkcje.

 3. Zintegrowane narzędzia do współpracy: Microsoft Office Home & Business 2019 umożliwia współpracę w czasie rzeczywistym oraz udostępnianie plików, co ułatwia realizację projektów w zespołach.

 4. Zaawansowane funkcje analityczne: Excel oferuje potężne narzędzia do analizy danych, takie jak Tabele przestawne, funkcje statystyczne i wykresy, które pomogą w podejmowaniu informowanych decyzji biznesowych.

 5. Profesjonalne szablony: Dzięki bogatej bibliotece szablonów w programach Word, PowerPoint i Excel, użytkownicy mogą szybko tworzyć atrakcyjne dokumenty, prezentacje i arkusze kalkulacyjne.

 6. Bezpieczeństwo i prywatność: Microsoft Office Home & Business 2019 gwarantuje ochronę danych dzięki zastosowaniu najnowszych standardów bezpieczeństwa oraz możliwością szyfrowania wiadomości w Outlooku.

 7. Bezproblemowe aktualizacje: Użytkownicy otrzymują regularne aktualizacje, które zapewniają dostęp do najnowszych funkcji oraz poprawek błędów.

 8. Dostęp do usług Microsoft 365: Office Home & Business 2019 jest kompatybilny z usługami Microsoft 365, co pozwala na korzystanie z dodatkowych funkcji i narzędzi dostępnych w chmurze.