Adobe Plan Fotograficzny Photoshop CC + Lightroom CC Zobacz większe

Adobe Plan Fotograficzny Photoshop CC + Lightroom CC

65321208

Nowy produkt

Platforma: Windows, Mac, urządzenia mobilne
Licencja: Subskrypcja 12 miesięcy
Wersja: Cyfrowa ESD
Język: Wielojęzyczny (MULTI) w tym polski
do użytku w firmie (komercyjna)
Pakiet zawiera: Photoshop CC + Lightroom CC
Dostępność: realizacja 12-48h
Wersja do Pobrania /WIN/MAC/

Więcej szczegółów

9967 Przedmioty

552,03 zł

Więcej informacji

Plan fotograficzny Creative Cloud obejmuje program Lightroom CC z dedykowaną przestrzenią dyskową w chmurze na zdjęcia, a także programy Lightroom Classic CC i Photoshop CC. Jest to idealna opcja dla fotografów, którzy chcą mieć dostęp do swoich prac z dowolnego miejsca i korzystać z niezwykle rozbudowanych narzędzi transformacyjnych oferowanych przez program Photoshop CC.

Plan ten zawiera wszystkie narzędzia potrzebne do organizowania, edytowania i udostępniania zdjęć dowolnymi metodami — na komputerze, w Internecie i na urządzeniach z systemem iOS lub Android. Zdobądź nowe umiejętności, przeglądając bogatą bibliotekę filmów instruktażowych i korzystając ze stałego dostępu do innowacyjnych funkcji obróbki obrazu Adobe.

Sprawnie edytuj i otwieraj zdjęcia z dowolnego miejsca za pomocą nowego programu Lightroom CC
W nowym Lightroom CC twórz niesamowite zdjęcia z poziomu urządzeń przenośnych, stron internetowych i komputera, korzystając z zaawansowanych funkcji edycji dostępnych w przeprojektowanym, łatwym w obsłudze interfejsie. Zdjęcia i zmiany są zapisywane w chmurze, a ich porządkowanie i przeszukiwanie nie nastręcza problemów. Można również udostępniać i prezentować ulubione zdjęcia na różne ciekawe sposoby.