Panda Dome Advanced 1 Urządzenie / 3 Lata Zobacz większe

Panda Dome Advanced 1 Urządzenie / 3 Lata Internet Security

Nowy produkt

  • 36 miesięczna licencja na 1 stanowisko
  • certyfikat/klucz i faktura wysyłana drogą elektroniczną (email)
  • przeznaczona do użytku w domu lub w firmie

Więcej szczegółów

997 Przedmioty

56,00 zł brutto

Więcej informacji

Panda Dome Advanced pozwala chronić nielimitowaną ilość urządzeń. Pakiet chroni urządzenia z systemem Windows, Mac oraz telefony i tablety z systemem Android.

  • MAKSYMALNA OCHRONA WSZYSTKICH URZĄDZEŃ

Panda Dome Advanced chroni Twój komputer PC, Mac® oraz urządzenia z systemem Android, a także urządzenia iPad, iPod i iPhone. Wybierz najlepsze oprogramowanie zabezpieczające, przeglądaj internet, rób zakupy i graj online w bezpieczny sposób.

  • INTERNET SECURITY - ZABEZPIECZ SWOJĄ SIEĆ WI-FI PRZED INTRUZAMI

Panda Dome Advanced umożliwia bezpieczne korzystanie z internetu. Rozwiązanie zapewnia maksymalną ochronę antywirusową i zabezpieczenie przed oszustwami online, firewall oraz ochronę sieci wi-fi.

  • OCHRONA DANYCH

Kontroluje i zabezpiecza dostęp do danych, dokumentów i wszelkich informacji poufnych. Korzystaj z internetu bez obaw dzięki naszemu pakietowi Internet Security. Najlepsze zabezpieczenie przed zagrożeniami typu ransomware, takimi jak CryptoLocker.

  • ZAPOMNIJ O KOPIACH ZAPASOWYCH... ...DO CZASU, AŻ OKAŻĄ SIĘ POTRZEBNE

Zapomnij o czasach, gdy rozpaczliwie próbowałeś odzyskać zdjęcia z wakacji, które zostały przypadkowo usunięte. Określ, które pliki powinny być chronione, i korzystaj z komputera bez ryzyka utraty cennych informacji.

  • KONTROLA RODZICIELSKA

Panda Dome Advanced chroni Twoją rodzinę przed nieodpowiednimi treściami (pornografia, narkotyki, broń itp.). Kontrola rodzicielska pozwala dzieciom na swobodne korzystanie z internetu, sygnalizując jednocześnie wszelkie zachowania, które mogłyby zostać uznane za niestosowne.

Specyfikacja

Wersja językowaPolska
PlatformaWindows 10, 8.1, 8, 7,
iOS 7 lub nowszy
Android 4 lub nowszy
ZastosowanieDo domu
Do firmy

INSTRUKCJA INSTALACJI: