Panda Dome Complete Nielimitowana Ilość Urządzeń / 2 Lata Zobacz większe

Panda Dome Complete2023 Unlimited / 2 Lata

204

Nowy produkt

 • licencja dla 25 stanowisk na 2 lata
  -certyfikat/klucz i faktura wysyłana drogą elektroniczną (email)
  -przeznaczona do użytku w domu lub w firmie
  -wersja najnowsza
  -Windows 10 i 11, Mac OS X, Android 8.0 lub nowszy
  -Licencja z oficjalnej dystrybucji, nigdy wcześniej nie aktywowana,
  objęta pomocą techniczną producenta i uprawniająca do zakupu kontynuacji w kolejnych okresach licencjonowania.


Więcej szczegółów

9999 Przedmioty

259,34 zł

Więcej informacji

Panda Dome Complete to oprogramowanie antywirusowe i zabezpieczeń internetowych opracowane przez hiszpańską firmę Panda Security. Jest to kompleksowe rozwiązanie dla użytkowników indywidualnych i firm, oferujące skuteczną ochronę przed różnymi zagrożeniami internetowymi, takimi jak wirusy, trojany, robaki, phishing, ransomware, a także narzędzia do ochrony prywatności.

Panda Dome Complete oferuje wiele funkcji, w tym:

 • Skanowanie w czasie rzeczywistym - program stale monitoruje system w poszukiwaniu zagrożeń i szybko reaguje w przypadku wykrycia złośliwego oprogramowania.
 • Zaporę sieciową - chroni urządzenie przed atakami z sieci internetowej, chroni przed hakerami i innymi zagrożeniami sieciowymi.
 • Ochrona przed phishingiem - zabezpiecza użytkownika przed phishingowymi stronami internetowymi, aby uniknąć kradzieży danych osobowych i finansowych.
 • Ochrona przed ransomware - blokuje działanie złośliwego oprogramowania, które blokuje dostęp do plików i wymaga okupu.
 • Kontrola rodzicielska - umożliwia kontrolowanie i filtrowanie zawartości dla dzieci, kontrolowanie czasu spędzonego online i śledzenie aktywności w Internecie.

Dodatkowo, Panda Dome Complete oferuje wiele zaawansowanych funkcji, takich jak:

 • Ochrona USB - chroni urządzenie przed złośliwym oprogramowaniem, które może być przenoszone na urządzeniach USB.
 • Szyfrowanie plików - umożliwia szyfrowanie poufnych plików, aby zapewnić ich bezpieczeństwo.
 • Bezpieczne przeglądanie - zabezpiecza użytkownika przed niebezpiecznymi witrynami internetowymi i blokuje niebezpieczne pliki przed pobraniem.

Panda Dome Complete jest dostępne w wersji dla użytkowników indywidualnych i dla firm. Oprogramowanie jest łatwe w obsłudze i oferuje wiele funkcji, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla użytkowników prywatnych i firm wymagających kompleksowej ochrony i zabezpieczeń internetowych.