Parallels Desktop for Mac 17 Zobacz większe

Parallels Desktop for Mac 17

PD17RLPOSAEU

Nowy produkt

  • Jednorazowy zakup dla 1 MAC
  • Wersja ESD
  • Klucz produktu oraz fakturę wysyłamy drogą elektroniczną
  • Licencja wieczysta

Więcej szczegółów

9994 Przedmioty

348,78 zł

Więcej informacji

Parallels Desktop for Mac to rozwiązanie do wirtualizacji środowiska pracy na komputerach Macintosh z procesorem Intel (1.66 GHz lub szybszym). Użytkownicy mogą instalować systemy Windows, Linux lub inne systemy operacyjne na maszynach wirtualnych.

Bazujący na technologii wirtualizacji hypervisor Parallels Desktop pozwala na tworzenie wydajnych i łatwych w użyciu maszyn wirtualnych, instalację na maszynach wirtualnych 32 i 64-bitowych systemów operacyjnych, uruchamianie aplikacji Windows i Linux tak jak programów sytemu Mac OS X bez konieczności ponownego uruchamiania komputera. Ponadto aplikacja pozwala na tworzenie wirtualnych maszyn Parallels z rzeczywistych komputerów i innych wirtualnych maszyn, np. VMware, Microsoft Virtual PC lub VirtualBox.

W programie znajdziemy tryb widoku Crystal mode udostępniający wszystkie funkcje Koherencji, jednocześnie pozwalając na ukrycie elementów interfejsu Parallels Desktop i pracę z aplikacjami Windows ramię w ramię z aplikacjami Mac OS X.

Dostępna jest również funkcja metamorfozy która zmienia programy Windows jakby były zaprojektowane dla Maka. Dzięki Parallels Desktop obsługiwane są gesty Trackpad w aplikacjach Windows, m.in. MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, Internet Explorer, Mozilla Firefox i innych.

Do dyspozycji oddano też narzędzie Parallels Transporter – pozwala na migrację komputera fizycznego lub maszyn wirtualnych innych producentów (VMware, Microsoft Virtual PC lub VirtualBox) do maszyny wirtualnej Parallels. Migracja może zostać wykonana przy użyciu sieci lub przewodu USB.

Najważniejsze cechy

Możliwość przełączania się ze środowiska PC na Maca
Równoległe uruchamianie aplikacji dla systemów Windows i Mac
Niezrównana wydajność
Obsługa systemów Windows 10 i El Capitan
Obsługa Boot Camp
Optymalizacja wydajności jednym kliknięciem
Tryb podróży oszczędzający energię baterii

Platforma    macOS Sierra 10.12, High Sierra 10.13, Mojave 10.14, Catalina 10.15