Nowy Parallels Desktop 17 Pro MULTI Mac (1U-1Y) ESD Zobacz większe

Parallels Desktop 17 Pro MULTI Mac (1U-1Y) ESD

PDPRO17RL1YPOSAEU

Nowy produkt

  • Jednorazowy zakup dla 1 MAC
  • Wersja ESD
  • Klucz produktu oraz fakturę wysyłamy drogą elektroniczną
  • Licencja roczna

Więcej szczegółów

9999 Przedmioty

308,13 zł

Więcej informacji

Parallels Desktop 17

Parallels Desktop 17 for Mac to szybka, łatwa i wydajna aplikacja do uruchamiania systemu Windows na komputerze Mac z procesorem Intel lub Apple M1 — wszystko bez ponownego uruchamiania. Bezproblemowo przełączaj się między aplikacjami Mac i Windows, szybko i łatwo otwieraj pliki i aplikacje Windows z Mac Dock oraz używaj gestów Maca w aplikacjach Windows. Zachowaj wygląd i styl systemu macOS, uruchamiając aplikacje systemu Windows razem z aplikacjami systemu macOS lub korzystaj ze znanej estetyki pulpitu systemu Windows.

Wysoka wydajność napędza najbardziej wymagające aplikacje, takie jak Visual Studio, AutoCAD czy Adobe Photoshop, a także popularne aplikacje Windows, takie jak Internet Explorer, Microsoft Office i Visio. Po uruchomieniu przenieś swoje pliki i zakładki przeglądarki z komputera PC na komputer Mac. Używaj ulubionego paska dotykowego Mac w systemie Windows, kopiuj i wklejaj tekst i obrazy lub przeciągaj i upuszczaj pliki między systemami operacyjnymi. Automatycznie optymalizuj wydajność w oparciu o podstawowy scenariusz użytkowania, przydzielaj zasoby procesora i pamięci, aby uzyskać maksymalną produktywność, włącz tryb podróży, aby wydłużyć czas pracy baterii w podróży oraz oszczędzaj czas i miejsce na dysku dzięki współdzielonemu dostępowi do plików i folderów Mac w aplikacjach systemu Windows.

Parallels Desktop 17 działa na najnowszych wydaniach macOS i obsługuje różne systemy operacyjne, w tym Windows 10, Ubuntu i inne dystrybucje Linuksa. Zawiera Parallels Toolbox z ponad 30 praktycznymi narzędziami upraszczającymi codzienne zadania: nagrywaj ekran, czyść dysk, rób zrzuty ekranu lub pobieraj wideo — wszystko za pomocą jednego kliknięcia. Nic dziwnego, że Parallels Desktop for Mac jest kochany przez miliony użytkowników komputerów Mac od ponad 15 lat.

Obsługiwane konfiguracje komputerów Mac:

Minimalne: Do uruchamiania większości aplikacji, takich jak Microsoft Office, księgowość, handel, SAP, Matlab i inne.
  • Procesor: Apple M1 chip, Intel Core 2 Duo, Core i3, Core i5, Core i7, Core i9, Intel Core M or Xeon
  • Pamięć RAM: 4GB RAM
  • Dysk Twardy: 600 MB na instalację aplikacji Parallels Desktop
  • Dodatkowe miejsce na dysku dla systemu operacyjnego gościa (co najmniej 16 GB jest wymagane w przypadku systemu Windows 10)
  • Karta Graficzna: Apple M1 chip, Intel, AMD Radeon lub NVIDIA
  • System Operacyjny: macOS Monterey 12 (po wydaniu), macOS Big Sur 11.1 lub nowszy, macOS Catalina 10.15.7 lub nowszy, macOS Mojave 10.14.6 lub nowszy, macOS High Sierra 10.13.6 lub nowszy