Kurkuma mielona 500g JAKOŚĆ bez chemii Foods Zobacz większe

Kurkuma mielona 500g JAKOŚĆ bez chemii Foods

Nowy produkt

Kurkuma to gatunek rośliny z rodziny imbirowatych, który charakterystyczny jest dla tropikalnych regionów Azji. Wykorzystywana jest jako surowiec przyprawowy (stanowi podstawowy komponent mieszanki curry) oraz naturalny barwnik - stosowany przede wszystkim do barwienia żywności oraz tkanin. Jej właściwości prozdrowotne to zasługa kurkuminy, która jej głównym składnikiem.

Więcej szczegółów

1000 Przedmioty

7,11 zł

Więcej informacji

WŁAŚCIWOŚCI

Posiada właściwości przeciwzapalne i przeciwnowotworowe ze względu na wysoki potencjał antyoksydacyjny.

Wspomaga proces trawienia oraz eliminuje związane z nim dolegliwości.

Ma działanie żółciopędne i żółciotwórcze.

Wykazuje działanie ochronne w obrębie przewodu pokarmowego.

Stosowanie kurkumy polecane jest przede wszystkim w schorzeniach takich jak: astma, miażdżyca, cukrzyca, reumatoidalne zapalenie stawów, nowotwory, choroby neurodegeneracyjne (m.in. choroba Alzheimera).

- Składniki

Kurkuma mielona

- Masa netto

500 g

Rodzaj opakowania: Produkt jest pakowany w grube opakowania typu „doypack” posiadające zapięcie strunowe, zgrzewane w celu zachowania świeżości. Struna pozwala na wielokrotne otwieranie i zamykanie opakowania. Sposób pakowania przedstawia zdjęcie poglądowe na aukcji.

Sposób przechowywania :Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Terminy przydatności : Wszystkie produkty posiadają długie terminy przydatności do spożycia, minimum 12 miesiące od daty zakupu.

Informacje o alergenach :Produkt może zawierać śladowe ilości produktów pakowanych w zakładzie, m.in. różne orzechy, sezam, soja, produkty zawierające gluten.