Corel Painter 2018 ML Win/Mac - licencja EDU na 1 stanowisko Zobacz większe

Corel Painter 2019 ML Win/Mac - licencja EDU na 1 stanowisko

LCPTR2019MLA1

Nowy produkt

Obszar zastosowań: edukacja, administracja

Typ licencji: edukacyjna (EDU)

Wersja produktu: certyfikat licencyjny

Okres licencji: bezterminowa

Więcej szczegółów

995 Przedmioty

320,33 zł

Więcej informacji

Rozwiń swoje możliwości tworzenia cyfrowej sztuki i osiągnij naturalne i profesjonalne rezultaty w krótszym czasie dzięki narzędziom programu Corel Painter 2018, w tym najnowszej, fenomenalnej kolekcji najbardziej realistycznych pędzli i płócien Natural Media. Eksperymentuj z niezliczoną ilością dostępnych środków artystycznych, którym zaufali twórcy na całym świecie, w tym warstwami farby, delikatnymi akwarelami czy wypełnianiem realistycznymi teksturami. Pracuj na komputerze PC lub Mac i współpracuj z Photoshop, skorzystaj z innowacyjnego malowania teksturami 2,5D oraz zmień tradycyjne zdjęcia w efektowne obrazy.

Poznaj wyjątkowe możliwości Corel Painter 2018:

Warstwy farby

Skorzystaj z narzędzia dostępnego do tej pory wyłącznie w tradycyjnym malowaniu – techniki impastu. Nakładaj i rozprowadzaj na swoim obrazie kolejne, wypukłe warstwy farby, zgarniaj je, mieszaj i łącz, aby osiągnąć niewiarygodnie realistyczne efekty.  

Klonowanie

Stworzenie kolażu lub edycja zdjęć stała się jeszcze łatwiejsza. Wystarczy sklonować lub zaimportować wybrane elementy, a następnie błyskawicznie dopasować ich kształt i rozmiar oraz przejrzystość, dzięki której idealnie wtopią się i połączą z projektowaną kompozycją. Sklonowane materiały przechowasz w bibliotece i bez trudu wykorzystasz w kolejnych pracach.

Pędzle Natural Media

Skorzystaj z największego dostępnego wyboru pędzli i tekstur Natural Media o wyjątkowo realistycznym i autentycznym wyglądzie. Zastosuj kredę, ołówki czy pastele lub farby akrylowe i akwarele. Sprawdź naturalny, wrażliwy na nacisk efekt szkicowania, pociągnięć pędzlem, nakładania warstw farby.

Synteza tekstury

Wybierz obszar lub fragment tekstury i pozwól automatycznie wygenerować ich obraz w większej skali na płótnie. Stwórz niepowtarzalną, pełną głębi i detali teksturę i zachowaj ją w swojej bibliotece.

Pędzle tekstury 2,5D

Maluj za pomocą niezwykłych pędzli tekstury 2,5D i nadaj obrazowi niepowtarzalnego, nieosiągalnego do tej pory wymiaru i głębi. Malowanie teksturami 2,5D gwarantuje wrażenie realistycznego oderwania elementów od tła obrazu.

Narzędzie Zakraplacz i Płyn

Narzędzia Zakraplacz lub Płyn w Corel Painter 2018 są jeszcze bardziej zróżnicowane i wszechstronne. Pozwalają m.in. na pobranie koloru z głębszych, ukrytych warstw obrazu.

Narzędzia selekcji

Dopasuj obszar roboczy do swoich potrzeb i zaoszczędź czas. Najnowsze funkcje Corel Painter 2018 umożliwiają precyzyjne wyizolowanie obszaru obrazu, który będzie edytowany oraz ochronę pozostałej części. Funkcja ta ułatwia pracę nad szczególnie złożonymi, wieloelementowymi pracami. 

Wypełnianie teksturą

Wypełnij bez trudu swoje płótno dowolną, efektowną farbą lub teksturą, wybraną spośród dostępnych w bibliotece.

Łatwy dostęp do zasobów

Poznaj nową bibliotekę Natural Media, która zapewnia szybki i łatwy dostęp do wyjątkowych pędzli, idealnie odwzorowujących klasyczne malarskie narzędzia oraz dodatkowych tekstur, dodających nowej struktury tworzonemu obrazowi. Najnowsze pędzle znajdziesz błyskawicznie, wpisując „2018” w pole wyszukiwania.

Inteligentne malowanie zdjęć

Corel Painter 2018 pozwala zmienić ulubione zdjęcia w zapierające dech w piersiach obrazy przy użyciu łatwych w użyciu, zautomatyzowanych narzędzi klonowania i malowania fotografii. W pracy pomaga także technologia SmartStroke, śledząca linie i kontury na obrazie.

Niezrównane narzędzia kompozycji

Twórz idealnie symetryczne obrazy dzięki lustrzanym odbiciom lub imponujące mandale przy użyciu narzędzia Kalejdoskop. Zaprojektuj idealną scenę, przygotuj przemyślaną kompozycję i rysuj precyzyjnie, korzystając nawet z 3 perspektyw.

Wbudowane materiały edukacyjne

Natychmiast po pierwszym uruchomieniu Corel Painter 2018 zyskasz dostęp do pomocnych poradników, ułatwiających stawianie pierwszych kroków w tworzeniu idealnych obrazów. Skorzystaj ze wskazówek dotyczących wyboru pędzli i ich modyfikacji, podświetleń opcji dostosowywania narzędzi do swoich potrzeb i innych funkcji usprawniających pracę.

Współpraca z komputerami PC i Mac oraz Photoshop

Pracuj na dowolnym urządzeniu – komputerze PC lub Mac – i ciesz się wyjątkową wydajnością Corel Painter 2018 nawet podczas wykonywania zaawansowanych operacji, wymagających dużych zasobów. Współpracuj bez trudu z programem Photoshop i zachowaj kolory i warstwy podczas przenoszenia plików między aplikacjami.

Wymagania systemowe:

WINDOWS

 • Windows 10 (64-Bit), Windows 8.1 (64-Bit), Windows 7 (64-Bit) - zawierające najnowsze poprawki
 • Procesor Intel Core 2 lub AMD Athlon 64 2 GHz lub szybszy
 • 2 GB RAM (zalecane 8 GB RAM lub więcej)
 • 1 GB miejsca na dysku twardym na pliki aplikacji*
 • Dysk SSD (zalecane)
 • Minimalna rozdzielczość ekranu 1280 x 800, zalecana 1920 x 1080
 • Myszka lub tablet graficzny
 • Napęd DVD (wymagany do instalacji wersji pudełkowej)
 • Microsoft Internet Explorer 11 lub nowszy, zawierający najnowsze poprawki
 • Do aktywacji wymagane jest połączenie z Internetem i rejestracja programu

*Dodatkowe miejsce może być wymagane dla Microsoft .NET Framework 4.6

MAC

 • Mac OS X 10.12, 10.11 i 10.10 - zawierające najnowsze poprawki
 • Wielordzeniowy procesor Intel ze wsparciem dla instrukcji 64-bit
 • 4 rdzenie logiczne lub więcej (zalecane)
 • 2 GB RAM (zalecane 8 GB RAM lub więcej)
 • 750 MB miejsca na dysku twardym na pliki aplikacji
 • Dysk SSD (zalecane)
 • Minimalna rozdzielczość ekranu 1280 x 800, zalecana 1920 x 1080
 • Myszka lub tablet graficzny
 • Napęd DVD (wymagany do instalacji wersji pudełkowej)
 • Do aktywacji wymagane jest połączenie z Internetem i rejestracja programu