CorelDRAW Graphics Suite 2018 PL licencja EDU 1 stanowisko Zobacz większe

CorelDRAW Graphics Suite 2018 PL licencja EDU 1 stanowisko

LCCDGS2018MLA1

Nowy produkt

CorelDraw Graphics Suite 2018 

 • Obszar Zastosowań: Edukacja, Administracja

 • Typ Licencji: Edukacyjna (EDU)

 • Okres Licencji: Bezterminowa

Więcej szczegółów

994 Przedmioty

336,59 zł

Więcej informacji

Licencja dla instytucji edukacyjnych

Cena za licencję na 1 stanowisko. Pakiet z licencją dla instytucji edukacyjnych.

CorelDRAW Graphics Suite 2018 – najnowocześniejsze rozwiązania do tworzenia profesjonalnych projektów graficznych i szybkiego osiągania doskonałych efektów pracy przeznaczony dla instytucji edukacyjnych.

CorelDRAW Graphics Suite 2018 to odpowiedź na dynamiczny rozwój technologii projektowania graficznego i potrzeby twórców. Nowy pakiet umożliwia wykorzystanie najbardziej innowacyjnych rozwiązań, które sprawią, że praca nad grafiką, materiałami promocyjnymi czy stroną www nawet na najnowszym sprzęcie przebiegnie bez żadnych zakłóceń i pozwoli osiągnąć perfekcyjne rezultaty.

Rewolucja w tworzeniu grafiki! Najnowsze narzędzie LiveSketch, wykorzystujące innowacyjne rozwiązania z zakresu sztucznej inteligencji i Machine Learning, daje możliwość szkicowania i rysowania odręcznego, bezpośrednio na urządzeniu obsługującym rysik. Zapomnij o czasochłonnym przygotowywaniu tradycyjnych szkiców na papierze, ich skanowaniu i przekształcaniu do postaci wektorowej. Dzięki LiveSketch możesz odręcznie kreślić krzywe, a pociągnięcia pędzlem automatycznie są dostosowywane i łączone z istniejącymi krzywymi wektorowymi.

Zaoszczędź czas, korzystając z jeszcze bardziej efektywnych i intuicyjnych narzędzi – węzłów i uchwytów. Teraz każdy rodzaj węzła ma inny kształt, co pozwala błyskawicznie odnaleźć właściwe – zaostrzone, gładkie czy symetryczne. Podgląd wektorowy węzłów i krzywych wyróżnia się wyraźnie na tle tworzonego projektu, zaś suwaki wypełnień i przezroczystości stały się bardziej widoczne.

Stworzyłeś spersonalizowane, idealnie do siebie dopasowane środowisko pracy w wersjach X6, X7 i X8 programów CorelDRAW i Corel PHOTO-PAINT? Twórcy mogą teraz bez trudu przenieść obszar roboczy lub jego część  do najnowszego CorelDRAW Graphics Suite 2018 i natychmiast kontynuować pracę. Program pozwala także na całkiem nowe skonfigurowanie interfejsu i dopasowanie obszaru roboczego do indywidualnego toku pracy (np. zmianę wyglądu elementów, koloru pulpitu, dostosowanie ikon i tekstu).

Wymagania systemowe:

 • Microsoft Windows 10, Windows 8.1 lub Windows 7 w wersji 32- lub 64-bitowej z najnowszymi aktualizacjami i dodatkami Service Pack
 • Intel Core i3/5/7 lub AMD Athlon 64
 • 2 GB pamięci RAM
 • 1 GB miejsca na dysku twardym
 • Ekran dotykowy, mysz lub tablet
 • Rozdzielczość ekranu 1280 x 720 przy 100% (96 dpi)
 • Program Microsoft Internet Explorer 11 lub nowszy
 • Microsoft .Net Framework 4.6
 • Napęd DVD (wymagany do instalacji wersji w pudełku)
 • Połączenie internetowe jest wymagane do uwierzytelnienia pakietu CorelDRAW Graphics Suite, otrzymywania aktualizacji dotyczących wydajności i stabilności pakietu, dostępu do materiałów internetowych i korzystania z niektórych funkcji, takich jak kody QR lub Centrum zasobów. Pakiet CorelDRAW Graphics Suite może być używany w trybie offline, jeżeli przynajmniej raz w miesiącu zweryfikuje się licencję oprogramowania poprzez połączenie się z Internetem.