CorelDRAW Graphics Suite 2018 PL - licencja EDU na 3 stanowiska Zobacz większe

CorelDRAW Graphics Suite 2018 PL - licencja EDU na 3 stanowiska

LCCDGS2017MULA1

Nowy produkt

Obszar zastosowań: edukacja, administracja

Typ licencji: edukacyjna (EDU)

Liczba stanowisk: 3

Wersja produktu:certyfikat licencyjny

Klucz oraz fakturę wysyłamy drogą elektroniczną (e-mail)

Więcej szczegółów

1000 Przedmioty

1 011,38 zł

Więcej informacji

CorelDRAW Graphics Suite 2018 – najnowocześniejsze rozwiązania do tworzenia profesjonalnych projektów graficznych i szybkiego osiągania doskonałych efektów pracy przeznaczony dla instytucji edukacyjnych.

CorelDRAW Graphics Suite 2018 to odpowiedź na dynamiczny rozwój technologii projektowania graficznego i potrzeby twórców. Nowy pakiet umożliwia wykorzystanie najbardziej innowacyjnych rozwiązań, które sprawią, że praca nad grafiką, materiałami promocyjnymi czy stroną www nawet na najnowszym sprzęcie przebiegnie bez żadnych zakłóceń i pozwoli osiągnąć perfekcyjne rezultaty.

Rewolucja w tworzeniu grafiki! Najnowsze narzędzie LiveSketch, wykorzystujące innowacyjne rozwiązania z zakresu sztucznej inteligencji i Machine Learning, daje możliwość szkicowania i rysowania odręcznego, bezpośrednio na urządzeniu obsługującym rysik. Zapomnij o czasochłonnym przygotowywaniu tradycyjnych szkiców na papierze, ich skanowaniu i przekształcaniu do postaci wektorowej. Dzięki LiveSketch możesz odręcznie kreślić krzywe, a pociągnięcia pędzlem automatycznie są dostosowywane i łączone z istniejącymi krzywymi wektorowymi.

Zaoszczędź czas, korzystając z jeszcze bardziej efektywnych i intuicyjnych narzędzi – węzłów i uchwytów. Teraz każdy rodzaj węzła ma inny kształt, co pozwala błyskawicznie odnaleźć właściwe – zaostrzone, gładkie czy symetryczne. Podgląd wektorowy węzłów i krzywych wyróżnia się wyraźnie na tle tworzonego projektu, zaś suwaki wypełnień i przezroczystości stały się bardziej widoczne.

Stworzyłeś spersonalizowane, idealnie do siebie dopasowane środowisko pracy w wersjach X6, X7 i X8 programów CorelDRAW i Corel PHOTO-PAINT? Twórcy mogą teraz bez trudu przenieść obszar roboczy lub jego część  do najnowszego CorelDRAW Graphics Suite 2018 i natychmiast kontynuować pracę. Program pozwala także na całkiem nowe skonfigurowanie interfejsu i dopasowanie obszaru roboczego do indywidualnego toku pracy (np. zmianę wyglądu elementów, koloru pulpitu, dostosowanie ikon i tekstu).

Wymagania systemowe:

  • Microsoft Windows 10, Windows 8.1 lub Windows 7 w wersji 32- lub 64-bitowej z najnowszymi aktualizacjami i dodatkami Service Pack
  • Intel Core i3/5/7 lub AMD Athlon 64
  • 2 GB pamięci RAM
  • 1 GB miejsca na dysku twardym
  • Ekran dotykowy, mysz lub tablet
  • Rozdzielczość ekranu 1280 x 720 przy 100% (96 dpi)
  • Program Microsoft Internet Explorer 11 lub nowszy
  • Microsoft .Net Framework 4.6
  • Napęd DVD (wymagany do instalacji wersji w pudełku)
  • Połączenie internetowe jest wymagane do uwierzytelnienia pakietu CorelDRAW Graphics Suite, otrzymywania aktualizacji dotyczących wydajności i stabilności pakietu, dostępu do materiałów internetowych i korzystania z niektórych funkcji, takich jak kody QR lub Centrum zasobów. Pakiet CorelDRAW Graphics Suite może być używany w trybie offline, jeżeli przynajmniej raz w miesiącu zweryfikuje się licencję oprogramowania poprzez połączenie się z Internetem.