Microsoft Game Pass PC 3 miesiące (kod) Zobacz większe

Microsoft Game Pass PC 3 miesiące (kod)

QHT-00003_A

Nowy produkt

7 Przedmioty

104,88 zł

Więcej informacji

Xbox Game Pass na PC (3 miesiące)

Graj w ponad 100 wysokiej jakości gier na komputery PC z systemem Windows 10 za jedną niską opłatę miesięczną w ramach subskrypcji Xbox Game Pass na PC. Ogromna różnorodność gier na komputery PC z każdego gatunku i wciąż dodawane nowe tytuły sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Bethesda w Xbox Game Pass

Zagraj w 18 kultowych i wielokrotnie nagradzanych gier od Bethesdy dzięki Game Pass Ultimate. Odkryj najważniejsze postacie, kultowe franczyzy i najwspanialsze historie na PC.

Graj w gry od razu w dniu premiery

Używaj aplikacji Xbox na komputerze PC, aby od razu w dniu premiery pobierać i grać w gry, takie jak Halo Infinite, oraz ulubione gry znane z komputerów PC, w tym Age of Empires 4 (wkrótce) i Microsoft Flight Simulator.

EA Play

Dzięki EA Play subskrybenci otrzymają natychmiastowy dostęp do kolekcji ulubionych serii i najlepszych tytułów EA na konsole i komputery PC, a także do ekskluzywnych wyzwań i nagród w grach, specjalnej zawartości przeznaczonej tylko dla subskrybentów oraz wczesnych wersji próbnych wybranych nowych gier.

Rabaty na gry

Korzystaj z wyjątkowych rabatów dla subskrybentów oraz ofert na wybrane gry i dodatki do gier z biblioteki Xbox Game Pass na P

Droga do zabawy w kilku krokach

Aby skorzystać z oferty usługi Xbox Game Pass wystarczy tylko komputer z systemem Windows 10 oraz aplikacja Xbox:

  • Odwiedź stronę xbox.com/xbox-app, aby pobrać aplikację Xbox
  • Zaloguj się do aplikacji przy użyciu konta Microsoft
  • Przejdź do ustawień, aby zrealizować kod
  • Przejrzyj bibliotekę Xbox Game Pass na PC
  • Zainstaluj wybrane gry
  • Odkryj swoją nową ulubioną grę