Adobe InDesign CC PL Multi European Languages Win/Mac - Subskrypcja (12 m-ce) Zobacz większe

Adobe InDesign CC for Teams 2023

65270557BA01A12

Nowy produkt

  • 12 miesięczna licencja dla 1 użytkownika z instalacją na dwóch komputerach
  • certyfikat/klucz i faktura wysyłana drogą elektroniczną (email)
  • przeznaczona do użytku w domu lub w firmie

Więcej szczegółów

994 Przedmioty

1 787,80 zł

Więcej informacji

Adobe InDesign CC for Teams 2023 to innowacyjne oprogramowanie do projektowania graficznego i publikacji, które przynosi nowe możliwości dla zespołów kreatywnych. Dzięki dtpsoft.pl, liderowi w dziedzinie oprogramowania DTP, zyskasz dostęp do niezrównanych funkcji współpracy, zaawansowanych narzędzi i wsparcia ekspertów.

Kluczowe cechy Adobe InDesign CC for Teams 2023:

    - Współdzielenie plików i bibliotek z zasobami w czasie rzeczywistym, co pozwala na błyskawiczną współpracę między członkami zespołu.
    - Zaawansowane narzędzia do projektowania i typografii, w tym inteligentne ramki, automatyczne składanie tekstu i obsługa wielu formatów.
    - Eksport do wielu formatów, w tym PDF, EPUB, HTML i innych, dzięki zintegrowanym narzędziom eksportu.
    - Zarządzanie licencjami i dostępem dla całego zespołu, dzięki centralnemu panelowi administracyjnemu.
    - Szkolenia i wsparcie od ekspertów dtpsoft.pl, aby pomóc Twojemu zespołowi maksymalnie wykorzystać możliwości oprogramowania.

Adobe InDesign CC for Teams 2023 to idealne rozwiązanie dla agencji, wydawnictw, studiów graficznych i innych firm, które poszukują zaawansowanego oprogramowania do projektowania graficznego i publikacji. Sprawdź dtpsoft.pl, aby uzyskać więcej informacji o Adobe InDesign CC for Teams 2023 i zainwestować w narzędzia, które pomogą Twojemu zespołowi osiągnąć sukces.
System Windows

Procesor Intel Pentium 4 lub AMD Athlon 64
Microsoft Windows 7 with Service Pack 1, Windows 8, Windows 8.1, or Windows 10
2 GB pamięci RAM (8 GB zalecane)
2,6 GB wolnego miejsca na dysku twardym na potrzeby instalacji; dodatkowe wolne miejsce wymagane podczas instalacji (brak możliwości zainstalowania na wymiennych urządzeniach magazynujących typu flash)
Wymagane oprogramowanie Adobe Flash® Player 10 do eksportowania plików SWF
wyświetlacz 1024x768 (1280x800 zalecane) z 32-bitową kartą graficzną; obsługuje wyświetlanie HiDPI
Połączenie internetowe i rejestracja na potrzeby obowiązkowej aktywacji oprogramowania, sprawdzania poprawności członkostwa i dostępu do usług online*

System Mac OS

Wielordzeniowy procesor Intel
Mac OS X v10.9, v10.10 lub v10.11
2 GB pamięci RAM (8 GB zalecane)
2,5 GB wolnego miejsca na dysku twardym na potrzeby instalacji; dodatkowe wolne miejsce wymagane podczas instalacji (brak możliwości zainstalowania w woluminie systemu plików wielkość liter lub na wymiennych urządzeniach magazynujących typu flash)
Adobe Flash 10 wymagany do eksportu plików SWF
wyświetlacz 1024x768 (1280x800 zalecane) z 32-bitową kartą graficzną; obsługuje wyświetlacz Retina
Opcjonalnie: Aby korzystać wydajność GPU, Mac powinien mieć minimum 1024 MB pamięci VRAM (2 GB zalecane), a komputer musi obsługiwać OpenGL w wersji 4.0 lub nowszej.
Obsługiwane urządzenia: IMac 4K, Mac 5K , MacBook Pro Retina, Mac Pro podłączony do monitora HiDPI, Mac mini podłączony do monitora HiDPI
Adobe Flash Player 10 do eksportowania plików SWF
Połączenie internetowe i rejestracja na potrzeby obowiązkowej aktywacji oprogramowania, sprawdzania poprawności członkostwa i dostępu do usług online*