Adobe Lightroom CC 2021 Zobacz większe

Adobe Lightroom CC 2021

Nowy produkt

9999 Przedmioty

1 625,20 zł

Więcej informacji

Cyfrowa obróbka zdjęć do zastosowań profesjonalnych.

Adobe Lightroom jest kompleksowym rozwiązaniem w nowoczesnej fotografii cyfrowej.Zachęcamy do skorzystania z praktycznych opcji wyszukiwania oraz wygodnych funkcji zarządzania zdjęciem. Dzięki wydajnym, łatwym w obsłudze narzędziom można dokonywać obróbki minimalnym wysiłkiem, przy zachowaniu maksymalnej kontroli nad kształtem zdjęcia. Państwa prace mogą być prezentowane w portalach społecznościowych, pokazach slajdów, galeriach internetowych opartych o HTML5.

Najważniejsze cechy

  • Cyfrowa obrobka zdjęć i nie tylko. Zorganizowanie, zoptymalizowanie i zaprezentowanie: Lightroom łączy w sobie wszystkie narzędzia konieczne w nowoczesnej fotografii cyfrowej.
  • Zawsze z najlepszej strony. Można eksperymentować bez ograniczeń: oryginalne zdjęcia pozostają nietknięte. Wydobędą Państwo optimum z każdego piksela – nieważne czy fotografują Państwo za pomocą aparatu DSLR czy telefonu komórkowego.
  • Urozmaicona prezentacja. Mogą Państwo pokazać światu swoją wizję, talent, najpiękniejsze chwile i przeżycia - w internecie, na portalach społecznościowych, pokazach slajdów, jako odbitki itd.
  • 64 bit. Adobe Photoshop Lightroom obsługuje wyłącznie systemy i procesory 64 bitowe.

Ulepszona wydajność

Importowanie i edytowanie zdjęć przebiega teraz szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Lightroom wykorzystuje kompatybilne procesory graficzne, aby podwyższyć prędkość obróbki. Szczególnie wyraźna jest poprawa wydajności w module „Opracowywanie fotografii”.

Program Lightroom dostępny jest w ramach usługi Adobe Creative Cloud

Licencja z oficjalnej dystrybucji, nigdy wcześniej nie aktywowana, objęta pomocą techniczną producenta i uprawniająca do zakupu kontynuacji w kolejnych okresach licencjonowania.

Kod w chwili zakupu nie jest zarejestrowany, nie jest też przypisany do żadnego konta czy adresu email.

Wersja językowa: POLSKI

System: Windows 10

Adobe CC Lightroom

Najnowsza wersja Adobe Lightroom sprawia,że fotografia cyfrowa jest łatwiejsza,szybsza i bardziej fascynująca