Adobe Photoshop CC – Pro Edition for Teams (2023) MULTI Win/Mac Zobacz większe

Adobe Photoshop CC – Pro Edition for Teams (2023) MULTI Win/Mac

65309757BA01B12

Nowy produkt

  • 12 miesięczna licencja dla 1 użytkownika z instalacją na dwóch komputerach
  • certyfikat/klucz i faktura wysyłana drogą elektroniczną (email)
  • przeznaczona do użytku w domu lub w firmie

Więcej szczegółów

9990 Przedmioty

2 024,39 zł

Więcej informacji

Adobe Photoshop CC - Pro Edition dla zespołów 2023 - Profesjonalne narzędzie do edycji grafiki

Opis:

Adobe Photoshop CC - Pro Edition dla zespołów 2023 to najnowsza i najbardziej zaawansowana wersja profesjonalnego oprogramowania do edycji grafiki, dostępna w sklepie DTPsoft. Zapewnia pełen zakres narzędzi i funkcji niezbędnych dla profesjonalistów z dziedziny grafiki, fotografii, projektowania, reklamy oraz dla zespołów kreatywnych.

Kluczowe funkcje i korzyści:

  1. Potężne narzędzia edycji grafiki: Adobe Photoshop CC 2023 oferuje szeroką gamę zaawansowanych narzędzi do edycji i retuszu zdjęć, tworzenia ilustracji, projektowania grafiki, manipulacji obrazami i wiele innych.

  2. Integracja z Creative Cloud: Dzięki integracji z Adobe Creative Cloud, Photoshop CC 2023 pozwala na łatwe i szybkie udostępnianie plików, synchronizację ustawień i dostęp do dodatkowych zasobów oraz narzędzi w chmurze.

  3. Współpraca w zespole: Pro Edition dla zespołów umożliwia łatwą współpracę pomiędzy członkami zespołu, udostępnianie plików, komentowanie, tworzenie i zarządzanie wersjami projektów.

  4. Szybsza praca: Optymalizacja wydajności, sprzętowa akceleracja GPU i nowe funkcje takie jak automatyczne zapisywanie, szybsze filtry czy funkcja Content-Aware Fill, pozwalają na płynniejszą i szybszą pracę.

  5. Zaawansowane funkcje typograficzne: Adobe Photoshop CC 2023 oferuje wiele zaawansowanych funkcji typograficznych, takich jak warstwy tekstowe, przycinanie, skalowanie, obracanie, zaawansowany kerning i obsługę czcionek OpenType.

System Windows

Procesor Intel® Core 2 lub AMD Athlon® 64 (2 GHz lub szybszy)
Microsoft Windows 7 z dodatkiem Service Pack 1, Windows 8.1 lub Windows 10 (wersja 1607 lub nowsza)
2 GB pamięci RAM (zalecane 8 GB)
2,6 GB miejsca na dysku twardym na potrzeby instalacji wersji 32-bitowej; 3,1 GB miejsca na dysku twardym na potrzeby instalacji wersji 64-bitowej; dodatkowe wolne miejsce podczas instalacji (brak możliwości zainstalowania w systemie plików z opcją rozróżniania wielkości znaków)
Wyświetlacz o rozdzielczości 1024x768 (zalecana rozdzielczość 1280x800) i karta graficzna z 16-bitową głębią kolorów i 512 MB dedykowanej pamięci VRAM; zalecane 2 GB*
System obsługujący standard OpenGL 2.0
Połączenie internetowe i rejestracja na potrzeby obowiązkowej aktywacji oprogramowania, sprawdzania poprawności członkostwa i dostępu do usług online

System macOS

Wielordzeniowy procesor Intel z architekturą 64-bitową
macOS 10.13 (High Sierra), macOS 10.12 (Sierra) lub Mac OS X 10.11 (El Capitan)
2 GB pamięci RAM (zalecane 8 GB)
4 GB miejsca na dysku twardym na potrzeby instalacji; dodatkowe wolne miejsce podczas instalacji (brak możliwości zainstalowania w systemie plików z opcją rozróżniania wielkości liter)
Wyświetlacz o rozdzielczości 1024x768 (zalecana rozdzielczość 1280x800) i karta graficzna z 16-bitową głębią kolorów i 512 MB dedykowanej pamięci VRAM; zalecane 2 GB*
System obsługujący standard OpenGL 2.0
Połączenie internetowe i rejestracja na potrzeby obowiązkowej aktywacji oprogramowania, sprawdzania poprawności członkostwa i dostępu do usług online**

* Funkcje 3D są wyłączone na platformach 32-bitowych i komputerach mających mniej niż 512 MB pamięci VRAM. Filtr Farba olejna i funkcje wideo nie są obsługiwane w 32-bitowych systemach Windows.

** UWAGA DLA UŻYTKOWNIKÓW! Do aktywacji niniejszego produktu i korzystania z niego wymagane są: połączenie z Internetem, identyfikator Adobe ID i akceptacja warunków umowy licencyjnej. Ten produkt może być zintegrowany z pewnymi usługami online udostępnianymi na serwerach firmy Adobe lub innych firm oraz zapewniać dostęp do takich usług. Usługi firmy Adobe są dostępne wyłącznie dla użytkowników mających co najmniej 13 lat oraz wymagają zaakceptowania dodatkowych warunków użytkowania i zasad prywatności online firmy Adobe (http://www.adobe.com/aboutadobe/legal.html). Aplikacje i usługi mogą być niedostępne w pewnych krajach lub wersjach językowych i mogą podlegać zmianom oraz wycofaniu bez powiadomienia. Ponadto może być konieczne uiszczenie dodatkowych opłat członkowskich lub wykupienie subskrypcji.