Bitdefender Family Pack 2021 PL (24 miesiące) Zobacz większe

Bitdefender Family Pack 2021 PL (24 miesiące)

BDFP-N-2Y-NL

Nowy produkt

  • 24 miesięczna licencja na 15 stanowisk
  • certyfikat/klucz i faktura wysyłana drogą elektroniczną (email)
  • w pakiecie Bitdefender Total Security 15 urządzeń
  • przeznaczona wyłącznie do użytku w domu
  • System: Windows 7 with Service Pack 1, Windows 8, Windows 8.1, and Windows 10

Więcej szczegółów

9999 Przedmioty

202,44 zł

Więcej informacji

Dlaczego warto wybrać Bitdefender Family Pack 2021?

Ochronisz wszystkie rodzaje urządzeń Twojej rodziny
Bitdefender Family Pack 2021 to rozwiązanie 4w1. Zapewnia kompleksową ochronę danych i prywatności przed wszystkimi rodzajami zagrożeń nawet na 15 urządzeniach w gospodarstwie domowym, wyposażonych w każdy system operacyjny. Korzystaj wraz z rodziną bezpiecznie z komputerów, laptopów, tabletów i smartfonów z systemem Windows, MacOS, Android oraz iOS.

Skorzystasz z zaawansowanej ochrony cenionej przez ekspertów
Bitdefender Family Pack 2021 zapewnia Ci bezkonkurencyjną, wielowarstwową ochronę, dzięki której Twoje urządzenia i dane są skutecznie zabezpieczone przed wszystkimi rodzajami cyberzagrożeń – nowych i już istniejących. Skorzystaj z innowacyjnych narzędzi Bitdefender, wybieranych przez ekspertów na całym świecie, które wykrywają i blokują nawet najbardziej zaawansowane złośliwe oprogramowanie i próby ataków. A automatyczne aktualizacje zadbają, aby Twoja ochrona była zawsze na bieżąco, wyposażona w najnowsze i ulepszone funkcje.

Będziesz mógł cieszyć się najwyższą wydajnością urządzeń, bez spowolnień
Mimo zaawansowanej i wielowarstwowej ochrony opartej na najnowszej technologii, oprogramowanie antywirusowe Bitdefender wykrywa, blokuje i usuwa szkodniki bez obniżenia wydajności urządzenia i systemu, spowolnień czy skrócenia czasu pracy na baterii. Możesz więc cieszyć się nieprzerwanym zabezpieczeniem bez żadnych uciążliwości i kompromisów. Bitdefender Family Pack to także wyjątkowe narzędzia do optymalizacji, poprawiających działanie urządzeń.

Zadbasz o maksymalne bezpieczeństwo swojej prywatności
Bitdefender dba o Twoją prywatność podczas korzystania z sieci i przesyłania danych, skutecznie chroni Twoje dane osobowe i najbardziej wrażliwe informacje, które mogłyby być wykorzystane przez niepowołane osoby do kradzieży lub dalszych ataków.

Otoczysz ochroną najmłodszych użytkowników urządzeń i internetu
Z Bitdefender Family Pack 2021 stworzysz bezpieczną przestrzeń internetową dla Twoich dzieci. Bogaty zestaw narzędzi Kontroli rodzicielskiej pozwoli Ci monitorować ich aktywność online na każdym urządzeniu i ograniczać czas spędzany przed ekranem. Zadbasz też o ograniczenie dostępu do niewłaściwych treści i sprawdzisz gdzie aktualnie się znajdują.

Bez trudu będziesz zarządzać ochroną wszystkich urządzeń
W pełni kontroluj zabezpieczenia poszczególnych urządzeń – aktywuj je, zarządzaj nimi, uruchamiaj skanowanie i otrzymuj aktualizacje za pośrednictwem jednego łatwego w obsłudze konta Bitdefender Central.