Microsoft Windows 11 Pro BOX USB PL Zobacz większe

Microsoft Windows 11 Pro BOX USB PL

HAV-00209

Nowy produkt

Edycja: Pro
Typ licencji: komercyjna
Wersja produktu: pudełkowa
Nośnik: pendrive
Rodzaj licencji: nowa licencja
Okres licencji: wieczysta
Architektura: 64 bit

Więcej szczegółów

9988 Przedmioty

812,20 zł

Więcej informacji

Microsoft Windows 11 Pro BOX USB PL to najnowsza odsłona systemu operacyjnego od Microsoft, która oferuje wyjątkowe funkcje, bezpieczeństwo i wydajność. Dzięki dtpsoft.pl, liderowi w dziedzinie oprogramowania, zyskasz dostęp do wsparcia ekspertów oraz aktualizacji i ulepszeń systemu.

Kluczowe cechy Microsoft Windows 11 Pro BOX USB PL:

    1. Zaawansowane funkcje bezpieczeństwa, które chronią Twoje dane i prywatność, takie jak Windows Hello, BitLocker, Device Guard i Windows Information Protection.
    2. Wyjątkowa wydajność, zoptymalizowana zarówno dla nowych, jak i starszych urządzeń, dzięki funkcjom takim jak DirectStorage, AutoHDR i Virtual Desktops.
    3. Zintegrowane funkcje dla urządzeń mobilnych, takie jak Your Phone, który umożliwiają łatwe zarządzanie smartfonem z poziomu komputera.
    4. Elastyczność i wsparcie dla różnych platform sprzętowych, aplikacji i urządzeń peryferyjnych.
    5. Szybsze i łatwiejsze zarządzanie siecią, dzięki ulepszonym funkcjom sieciowym, takim jak Wi-Fi 6E i 5G.
    6. Dostęp do wsparcia ekspertów z dtpsoft.pl oraz aktualizacji i ulepszeń systemu, co pozwala na utrzymanie systemu operacyjnego na najwyższym poziomie.

Microsoft Windows 11 Pro BOX USB PL to idealne rozwiązanie dla użytkowników domowych, małych i średnich przedsiębiorstw oraz profesjonalistów IT, którzy poszukują nowoczesnego, wydajnego i bezpiecznego systemu operacyjnego. Odwiedź dtpsoft.pl, aby dowiedzieć się więcej o Microsoft Windows 11 Pro BOX USB PL i zainwestować w rozwiązanie, które pozwoli Ci cieszyć się najlepszymi funkcjami i wsparciem.