Microsoft Windows Server 2022 Standard 64bit 16 Core PL OEM Zobacz większe

Microsoft Windows Server 2022 Standard 64bit 16 Core PL OEM

P73-08335

Nowy produkt

Microsoft Windows Server 2022 Standard Licencja
16 rdzeni -OEM DVD
64-bit polski

Więcej szczegółów

90 Przedmioty

3 939,02 zł

Więcej informacji

Microsoft Windows Server 2022 Standard to zaawansowany system operacyjny dla serwerów, który oferuje niezawodność, wydajność i bezpieczeństwo dla Twojej infrastruktury IT. Dzięki dtpsoft.pl, liderowi w dziedzinie oprogramowania, zyskasz dostęp do wsparcia ekspertów oraz aktualizacji i ulepszeń systemu.

Kluczowe cechy Microsoft Windows Server 2022 Standard:

    1. Wzmocnione bezpieczeństwo, które chroni Twoją infrastrukturę przed zagrożeniami i atakami, dzięki zaawansowanym funkcjom, takim jak Windows Defender System Guard, Azure Arc i Secured-core Server.
    2. Wydajność i skalowalność, które pozwolą Twojej infrastrukturze IT rosnąć razem z Twoim biznesem, dzięki funkcjom takim jak kontenery, Storage Spaces Direct i Storage Replica.
    3. Zaawansowane funkcje sieciowe, które ułatwiają zarządzanie, monitorowanie i optymalizację sieci w Twojej organizacji.
    4. Zintegrowane środowisko wirtualizacji Hyper-V, które pozwala na łatwe tworzenie i zarządzanie maszynami wirtualnymi.
    5. Elastyczność i wsparcie dla różnych platform sprzętowych i aplikacji, które umożliwiają integrację z istniejącą infrastrukturą IT.
    6. Dostęp do wsparcia ekspertów z dtpsoft.pl oraz aktualizacji i ulepszeń systemu, co pozwala na utrzymanie infrastruktury IT na najwyższym poziomie.

Microsoft Windows Server 2022 Standard to idealne rozwiązanie dla małych i średnich przedsiębiorstw, korporacji, agencji rządowych oraz usługodawców chmury, którzy poszukują solidnego i niezawodnego systemu operacyjnego dla serwerów. Odwiedź dtpsoft.pl, aby dowiedzieć się więcej o Microsoft Windows Server 2022 Standard i zainwestować w rozwiązanie, które pozwoli Ci osiągnąć sukces w zarządzaniu Twoją infrastrukturą IT.