NORTON 360 STANDARD 10 PC 1 ROK Zobacz większe

NORTON 360 PREMIUM 10 PC 1 ROK

143

Nowy produkt

-licencja dla 10 stanowisk na na 1 rok
-certyfikat/klucz i faktura wysyłana drogą elektroniczną (email)
-przeznaczona do użytku w domu lub w firmie
-wersja najnowsza
-Windows 10 i 11, Mac OS X, Android 8.0 lub nowszy
-Licencja z oficjalnej dystrybucji, nigdy wcześniej nie aktywowana, objęta pomocą techniczną producenta i uprawniająca do zakupu kontynuacji w kolejnych okresach licencjonowania.

Więcej szczegółów

9 Przedmioty

74,80 zł

Więcej informacji

Norton 360 Premium to program antywirusowy, który zapewnia kompleksową ochronę przed różnego rodzaju zagrożeniami internetowymi. Program oferuje zaawansowane narzędzia bezpieczeństwa, które chronią użytkowników podczas surfowania po sieci, korzystania z poczty elektronicznej, robienia zakupów online i innych czynności w Internecie.

Oto kilka funkcji, które oferuje Norton 360 Premium:

  1. Ochrona przed zagrożeniami - Norton 360 Premium wykrywa i usuwa różnego rodzaju zagrożenia internetowe, takie jak wirusy, trojany, robaki, phishing, rootkity i inne.

  2. Ochrona prywatności - program chroni dane osobowe użytkowników, takie jak hasła, numery kart kredytowych, adresy e-mail i inne, przed kradzieżą i nadużyciem.

  3. Firewall - Norton 360 Premium zawiera wbudowany firewall, który chroni komputer przed atakami z zewnątrz.

  4. Ochrona dzieci - program oferuje funkcje kontroli rodzicielskiej, które pozwalają na monitorowanie aktywności dzieci w Internecie i blokowanie dostępu do nieodpowiednich treści.

  5. Bezpieczne przeglądanie - Norton 360 Premium zawiera funkcję Safe Search, która sprawdza strony internetowe pod kątem zagrożeń i ostrzega użytkowników przed niebezpiecznymi witrynami.

  6. Automatyczne aktualizacje - program automatycznie aktualizuje swoją bazę danych, aby zapewnić użytkownikom najlepszą ochronę przed najnowszymi zagrożeniami.

  7. Optymalizacja wydajności - Norton 360 Premium działa w tle, aby nie spowalniać działania komputera i zapewnić użytkownikom płynną pracę.

Program Norton 360 Premium jest łatwy w użyciu i dostępny jest dla systemów operacyjnych Windows i Mac. Program oferuje wielokrotnie nagradzane narzędzia, które pozwalają użytkownikom cieszyć się bezpiecznym surfowaniem po Internecie bez obaw o bezpieczeństwo swoich danych

ROCZNA PRZEDPŁACONA SUBSKRYPCJA

Rejestracja i aktywacja online

AKTYWACJA I UŻYCIE WYMAGAJĄ KARTY DEBETOWEJ / KREDYTOWEJ LUB KONTA PayPal

Powiadomienie przed rozliczeniem - Otrzymaj wiadomość e-mail przed rozliczeniem

ANULUJ AUTOMATYCZNE ODNAWIANIE W DOWOLNYM MOMENCIE