Microsoft Office 365 Home Premium, PL wersja 32 i 64 bit Zobacz większe

Microsoft Office 365 Family PL

1003

Nowy produkt

  • Microsoft Office 365 Home dla 6 użytkowników (każdy użytkownik może podpiąć do 5 urządzeń)
  • Liczba stanowisk: Każdy z 6 użytkowników może podpiąć do 5 urządzeń - PC, Mac, tablet lub telefon. Razem do 30 urządzeń!
  • licencja na okres 12 miesięcy
  • Zawiera najważniejsze programy Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, Publisher i Access.
  • Fakturę i licencję wysyłamy drogą elektroniczną (email)

Więcej szczegółów

7288 Przedmioty

272,36 zł

Więcej informacji

Microsoft 365 Family to subskrypcja na 1 rok do pakietu programów biurowych Microsoft Office dla 6 użytkowników. Pakiet zawiera m.in. programy Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, Access i Publisher, a także 1 TB miejsca w chmurze OneDrive dla każdego użytkownika. Subskrypcja jest idealna dla rodzin i grup użytkowników, którzy chcą mieć dostęp do najnowszych wersji programów Office oraz korzystać z zaawansowanych funkcji pakietu, takich jak edycja plików w chmurze, synchronizacja danych między urządzeniami i wiele innych.

Subskrypcja Microsoft 365 Family umożliwia także korzystanie z usług dodatkowych, takich jak Skype z 60 minutami rozmów miesięcznie, zaawansowana ochrona przed zagrożeniami internetowymi i możliwość uzyskania pomocy technicznej od specjalistów Microsoft.

Microsoft 365 Family to idealna subskrypcja dla rodzin, które potrzebują narzędzi do pracy z dokumentami, arkuszami kalkulacyjnymi, prezentacjami i innymi plikami biurowymi, zarówno w pracy, jak i w domu. Subskrypcja zapewnia użytkownikom dostęp do najnowszych wersji programów, dzięki czemu zawsze mają dostęp do najnowszych funkcji i ulepszeń.

Subskrypcja Microsoft 365 Family na dtpsoft.pl jest dostępna w korzystnej cenie. Każdy z 6 użytkowników subskrypcji otrzymuje własne konto z nieograniczonym dostępem do 1 TB miejsca w chmurze OneDrive.