Microsoft Office 365 Personal Licencja Roczna 1 Stanowisko Zobacz większe

Microsoft Office 365 Personal 5 Urządzeń Win/Mac

1004

Nowy produkt

  • Pakiet Office 365 Personal
  • Dla jednej osoby, Do używania na maksymalnie 5 urządzeniach: komputerach PC/Mac, tabletach i telefonach (włącznie z systemami Windows, iOS i Android*),
  • Licencja na okres 12 miesięcy
  • Wyłącznie do użytku domowego
  • Zawiera najważniejsze programy Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook
  • Fakturę i licencję wysyłamy drogą elektroniczną (email)

Więcej szczegółów

8624 Przedmioty

Towar dostępny

170,73 zł

Więcej informacji

Microsoft Office 365 Personal to subskrypcja pakietu biurowego Microsoft Office dla użytkowników indywidualnych. Pakiet zawiera aplikacje, takie jak Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher i Access, które umożliwiają użytkownikom tworzenie, edycję i udostępnianie dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych, prezentacji i innych plików biurowych.

Subskrypcja Microsoft Office 365 Personal oferuje również dodatkowe usługi, takie jak OneDrive, który zapewnia miejsce do przechowywania plików w chmurze, oraz Skype, który umożliwia użytkownikom prowadzenie wideokonferencji i rozmów głosowych.

Subskrypcja Microsoft Office 365 Personal jest dostępna na wiele platform, w tym na komputery stacjonarne, laptopy, tablety oraz smartfony, co umożliwia użytkownikom korzystanie z pakietu biurowego w każdym miejscu i czasie.

Uniwersalny dostęp

Uzyskaj 1 TB przestrzeni dyskowej online w usłudze OneDrive na dokumenty, zdjęcia i filmy, które możesz edytować i udostępniać niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz i z dowolnego urządzenia.

 

Kontaktuj się ze znajomymi na Skypie

Pozostań w kontakcie ze znajomymi i rodziną na całym świecie dzięki 60 minutom miesięcznie na rozmowy przez Skype. Korzystaj z tych minut do połączeń z telefonami komórkowymi w 8 krajach i stacjonarnymi w ponad 60 krajach z każdego urządzenia, na którym masz zainstalowany program Skype — z telefonu komórkowego, tabletu, telewizora lub innego urządzenia.

 

Stale aktualne oprogramowanie

W ramach aktywnej subskrypcji na Office 365 Personal masz zawsze dostęp do najnowszych aplikacji, funkcji i usług pakietu Office.

 

Pomoc techniczna firmy Microsoft

Jako subskrybent usługi Office 365 możesz od razu liczyć na pomoc ekspertów Microsoft udzielaną telefonicznie lub za pośrednictwem czatu bez dodatkowych opłat.