PaySafeCard 20 zł PSC Zobacz większe

PaySafeCard 20 zł PSC

Nowy produkt

Kod PIN PaySafeCard o wartości 20 zł

Kupony z oficjalnej polskiej dystrybucji Paysafecard.

  • Kod doładowania o wartości 20 zł
  • Czas dostawy: 2 minuty

Więcej szczegółów

353 Przedmioty

21,95 zł

Więcej informacji

UWAGA! Uprzejmie informujemy, że w przypadku płatności za pomocą systemu "Przelewy24" czas realizacji zamówienia może ulec wydłużeniu o 1 dzień roboczy.

W związku z powyższym zachęcamy do skorzystania z opcji płatności "PayU", przy której zamówienia realizowane są natychmiast, bez żadnych dodatkowych opóźnień.

Paysafecard (w skrócie PSC) – elektroniczna metoda płatności przeznaczona głównie do użytku w sklepach internetowych i bazująca na systemie pre-paid. Płacenie z użyciem paysafecard nie wymaga podawania danych osobowych, szczegółów konta bankowego, ani danych karty kredytowej.

Paysafecard umożliwiają korzystanie z gier, portali społecznościowych oraz licznych innych produktów oferowanych przez różnych dostawców usług internetowych.

Bezpieczeństwo podczas płatności

Paysafecard jest środkiem płatniczym akceptowanym przez tysiące sklepów internetowych z branży gier, mediów społecznościowych, muzyki, filmu i rozrywki! W ramach transakcji z wykorzystaniem paysafecard nie trzeba podawać danych osobowych ani danych bankowych czy karty kredytowej. Zachowana jest przy tym prywatność użytkownika.

Do wykonywania transakcji za pomocą Paysafecard wymagany jest zakup karty z wydrukowanym kodem PIN o określonym nominale i wprowadzenie tego kodu podczas zakupów przez Internet. Kod PIN może być użyty wielokrotnie, do wyczerpania środków.

Kod PIN składa się z 16 cyfr i rozpoczyna się liczbą 0.