PaySafeCard 20 zł PSC Zobacz większe

PaySafeCard 20 zł PSC

Nowy produkt

Kod PIN PaySafeCard o wartości 20 zł

Kupony z oficjalnej polskiej dystrybucji Paysafecard.

  • Kod doładowania o wartości 20 zł
  • Czas dostawy: 2 minuty

Więcej szczegółów

9466 Przedmioty

22,00 zł

Więcej informacji

Paysafecard 20 zł to karta przedpłacona, która umożliwia dokonywanie bezpiecznych płatności online bez ujawniania danych osobowych. Karta jest dostępna w sprzedaży w różnych punktach stacjonarnych, takich jak sklepy, stacje benzynowe, kioski, oraz można ją kupić online.

Paysafecard jest popularnym sposobem płatności online, szczególnie w przypadku zakupów w grach online, w serwisach aukcyjnych, a także w sklepach internetowych. Karta działa na zasadzie pre-paid, co oznacza, że użytkownik kupuje kartę o określonej wartości i może ją wykorzystać do płatności za produkty i usługi w serwisach internetowych, które akceptują płatności przy użyciu Paysafecard.

Aby skorzystać z karty Paysafecard, należy wprowadzić 16-cyfrowy kod PIN podczas dokonywania płatności na stronie internetowej, na której chcemy dokonać zakupu. W momencie wykorzystania karty, wartość karty zostaje odjęta od salda, a pozostałość można wykorzystać przy kolejnych transakcjach.

Paysafecard 20 zł to popularna i wygodna forma płatności online, która gwarantuje bezpieczeństwo transakcji i brak ryzyka kradzieży danych osobowych.


Paysafecard (w skrócie PSC) – elektroniczna metoda płatności przeznaczona głównie do użytku w sklepach internetowych i bazująca na systemie pre-paid. Płacenie z użyciem paysafecard nie wymaga podawania danych osobowych, szczegółów konta bankowego, ani danych karty kredytowej.

Paysafecard umożliwiają korzystanie z gier, portali społecznościowych oraz licznych innych produktów oferowanych przez różnych dostawców usług internetowych.

Bezpieczeństwo podczas płatności

Paysafecard jest środkiem płatniczym akceptowanym przez tysiące sklepów internetowych z branży gier, mediów społecznościowych, muzyki, filmu i rozrywki! W ramach transakcji z wykorzystaniem paysafecard nie trzeba podawać danych osobowych ani danych bankowych czy karty kredytowej. Zachowana jest przy tym prywatność użytkownika.

Do wykonywania transakcji za pomocą Paysafecard wymagany jest zakup karty z wydrukowanym kodem PIN o określonym nominale i wprowadzenie tego kodu podczas zakupów przez Internet. Kod PIN może być użyty wielokrotnie, do wyczerpania środków.

Kod PIN składa się z 16 cyfr i rozpoczyna się liczbą 0.

UWAGA! Zgodnie z regulaminem producenta co 24 dni z karty pobierana jest opłata utrzymaniowa w wysokości 10 zł.