Kod podarunkowy Spotify 20zł Zobacz większe

Kod podarunkowy Spotify 20zł

Nowy produkt

Kupony z oficjalnej polskiej dystrybucji.

Uwaga! Nasz sklep jest pośrednikiem w dystrybucji i nie ma podstawy prawnej do wystawienia faktury VAT na ten produkt.

Więcej szczegółów

9982 Przedmioty

20,00 zł

Więcej informacji

Kod podarunkowy Spotify 20 zł to kod, który można wykorzystać do doładowania salda na koncie Spotify. Użytkownicy Spotify Premium mogą użyć kodu podarunkowego, aby opłacić subskrypcję lub doładować saldo na koncie.

Kod podarunkowy Spotify 20 zł jest jednym z wielu dostępnych nominałów i umożliwia doładowanie konta Spotify na kwotę 20 zł. Po zakupie kodu podarunkowego można go wprowadzić do swojego konta Spotify i zasilić saldo na koncie.

Oto kilka korzyści płynących z korzystania z kodu podarunkowego Spotify 20 zł:

 1. Opłacenie subskrypcji: Kod podarunkowy umożliwia opłacenie subskrypcji Spotify Premium, co pozwala na korzystanie z dodatkowych funkcjonalności, takich jak odtwarzanie bez reklam, pobieranie muzyki offline i wyższa jakość dźwięku.

 2. Doładowanie konta: Użytkownicy mogą użyć kodu podarunkowego do doładowania swojego konta Spotify, co umożliwia korzystanie z dodatkowych funkcjonalności, takich jak zakupienie piosenek, albumów i playlist.

 3. Łatwość użycia: Kod podarunkowy można łatwo i szybko wprowadzić do swojego konta Spotify, co umożliwia natychmiastowe zasilenie konta i korzystanie z usługi.

 4. Doskonały prezent: Kod podarunkowy Spotify 20 zł może być doskonałym prezentem dla miłośników muzyki. Można go wysłać w formie elektronicznej lub wydrukować i przekazać osobiście.

Podaruj Spotify Premium rodzinie i znajomym !

 • Karty podarunkowe są ważne 12 miesięcy od daty zakupu.
 • Nie można ich łączyć z innymi promocjami ani zniżkami takimi jak plan Premium dla rodziny, Premium dla studentów czy oferta na okres próbny.
 • Karty upominkowe Spotify można zrealizować tylko na kontach Spotify, które są zgodne z krajem zakupu karty.
 • Mogą obowiązywać inne Warunki

Dostałeś(aś) kartę upominkową? Ktoś Cię bardzo lubi!

 1. Zaloguj się na stronie spotify.com/redeem
 2. Wpisz numer PIN dostępny na odwrocie karty lub kod na potwierdzeniu zakupu.
 3. Kliknij Wykorzystaj.

Karta upominkowa zostanie uwzględniona w płatnościach tytułem subskrypcji, zaczynając od daty następnej płatności. Po wydaniu całej kwoty z karty upominkowej płatności będą realizowane normalnie.