5KG KWAS CYTRYNOWY JEDNOWODNY SPOŻYWCZY KWASEK E330 TOP WIADERKO 5 KG

FOODS23 KWCYT-1KG

Nowy produkt

999 Przedmioty

39,02 zł

Więcej informacji

KWAS CYTRYNOWY JEDNOWODNY SPOŻYWCZY KWASEK E330 CZYSTY JEDNOWODNY w wiaderku 5KG 

Czy Twoja kuchnia to miejsce eksperymentów kulinarnych i tworzenia dzieł sztuki smaku? Przedstawiamy Kwas Cytrynowy Jednowodny Spożywczy (E330), niezbędny składnik dla każdego, kto ceni zdrowe i naturalne składniki. Nasz produkt w wygodnym wiaderku 5KG to gwarancja jakości i bezpieczeństwa dla Twoich kulinarnych kreacji.

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ - Wyselekcjonowany, 100% czysty kwas cytrynowy spełniający normy spożywcze (E330), idealny dla wymagających.

WYJĄTKOWA FORMA - Forma jednowodna zapewnia doskonałą rozpuszczalność, co ułatwia przygotowanie Twoich ulubionych przepisów

UNIWERSALNE ZASTOSOWANIE - Od lemoniady, przez dżemy, po domowe wypieki - nasz kwas cytrynowy dodaje świeżości i poprawia smak każdej potrawy.

GOTOWY DO UŻYCIA - Praktyczne wiaderko ułatwia przechowywanie i dozowanie, zapewniając, że Twój kwas cytrynowy zawsze będzie pod ręką.

ECO-FRIENDLY - Wiaderko zapewnia nie tylko wygodę, ale też jest przyjazne dla środowiska. Możesz je wykorzystać ponownie lub zrecyklingować.

Dodaj do swojej kuchni składnik, który zmieni zwykłe potrawy w wyjątkowe kulinarne doświadczenia. Zamów teraz i ciesz się smakiem, który zachwyci Ciebie i Twoich gości!