1kg Siarczan Miedzi Pięciowodny CuSO4 1 kg GRZYBOBÓJCZY Wiaderko

FOODS19 CUSO4-1KG

Nowy produkt

999 Przedmioty

20,32 zł

Więcej informacji

Przedstawiamy Siarczan Miedzi Pięciowodny (CuSO4) w 1kg wiaderku – niezastąpiony środek grzybobójczy, który zapewni Twoim roślinom ochronę przed chorobami grzybiczymi i nie tylko! Nasz produkt to wysokiej jakości siarczan miedzi, który skutecznie zwalcza szeroki zakres chorób roślin, a jego praktyczne opakowanie gwarantuje łatwość użycia i przechowywania. 

Dlaczego warto wybrać Siarczan Miedzi Pięciowodny?

  • Skuteczność potwierdzona: Siarczan miedzi jest znanym i cenionym środkiem grzybobójczym, który chroni rośliny przed chorobami takimi jak zaraza ziemniaka, mączniak prawdziwy, czy rdza.
  • Ochrona roślin: Idealny do stosowania w ogrodach, na polach uprawnych oraz w szklarniach. Chroni zarówno warzywa, owoce, jak i ozdobne rośliny.
  • Wielofunkcyjność: Nasz produkt można wykorzystać także jako algobójczy środek do zbiorników wodnych oraz do dezynfekcji powierzchni.
  • Ekologiczny wybór: Siarczan miedzi jest bezpieczny dla środowiska, kiedy jest stosowany zgodnie z zaleceniami.
  • Długa ochrona: Zapewnia długotrwałą ochronę roślin, minimalizując potrzebę częstego stosowania.

Prosta aplikacja: Nasz siarczan miedzi jest łatwy w użyciu dzięki granulowanej formie, którą wystarczy rozpuścić w wodzie zgodnie z instrukcją na opakowaniu. Można go stosować za pomocą opryskiwacza, co zapewnia równomierne pokrycie i skuteczną ochronę roślin. ️

Dla kogo jest nasz produkt?

  • Dla rolników i ogrodników szukających skutecznego środka ochrony roślin.
  • Dla posiadaczy przydomowych ogródków, którzy chcą zadbać o zdrowie swoich roślin.
  • Dla każdego, kto chce chronić swoje rośliny przed chorobami i szkodnikami.

Zamów już teraz Siarczan Miedzi Pięciowodny w praktycznym 1kg wiaderku i ciesz się zdrowymi, silnymi roślinami bez obaw o choroby grzybicze!

Nie pozwól, aby choroby zagrażały Twojemu ogrodowi. Wybierz sprawdzony środek i zyskaj spokój ducha oraz piękne, zdrowe rośliny.