3KG NADWĘGLAN SODU AKTYWNY TLEN CZYSZCZENIE PROSZEK DO PRANIA Wiaderko 3 kg

FOODS19 NADSOD 1KG

Nowy produkt

999 Przedmioty

32,40 zł

Więcej informacji

Nadwęglan Sodu z Aktywnym Tlenem Czystość i Świeżość Proszek do Prania i Czyszczenia Wiaderko 3kg

Odkryj moc nadwęglanu sodu z aktywnym tlenem w wygodnym wiaderku 3kg! Idealny dla każdego domu, który ceni sobie skuteczność i ekologiczne rozwiązania. Nasz proszek do prania i czyszczenia to nie tylko skuteczność przeciwko trudnym plamom, ale również troska o Twoje zdrowie i środowisko.

Skuteczność: Nadwęglan sodu z aktywnym tlenem doskonale radzi sobie z wszelkiego rodzaju zabrudzeniami, przywracając tkaninom ich pierwotną biel i kolor. Idealny do prania, jak również do odplamiania i dezynfekcji.

Ekologiczny Wybór: Bezpieczny dla środowiska i biodegradowalny. Wspiera ekologiczny styl życia, dbając o naszą planetę.

Wszechstronny Użycie: Doskonały nie tylko do prania. Sprawdza się w czyszczeniu kuchni, łazienek, a nawet jako środek do usuwania pleśni i dezynfekcji powierzchni.

Bezpieczeństwo: Delikatny dla skóry i bezpieczny dla tkanin. Nie zawiera szkodliwych chemikaliów, dzięki czemu jest idealny dla alergików i rodzin z małymi dziećmi.

Świeżość: Pozostawia ubrania i powierzchnie świeżo pachnące, bez użycia sztucznych zapachów.

W zestawie otrzymujesz wiaderko, które gwarantuje łatwe przechowywanie i wygodę użytkowania. Dołącz do grona zadowolonych użytkowników i zadbaj o czystość w swoim domu na nowym poziomie .

Zamów już teraz i ciesz się nieskazitelną czystością oraz świeżością, jaką oferuje nasz nadwęglan sodu z aktywnym tlenem! Nie czekaj, zadziałaj dla siebie i środowiska.