Corel CorelDRAW Graphics Suite 2021

ESDCDGS2021ROW

Nowy produkt

  • Zakup jednorazowy dla 1 komputera Windows 10
  • Wersja ESD
  • Klucz produktu oraz fakturę wysyłamy drogą elektroniczną (e-mail)
  • Licencja z oficjalnej dystrybucji, nigdy wcześniej nie aktywowana, objęta pomocą techniczną producenta.
  • Kod w chwili zakupu nie jest zarejestrowany, nie jest też przypisany do żadnego konta czy adresu email.

Więcej szczegółów

9998 Przedmioty

2 600,81 zł

Więcej informacji

Przełamuj bariery kreatywności z pakietem CorelDRAW® Graphics Suite 2021 - niezawodnym oprogramowaniem do opracowywania profesjonalnych ilustracji wektorowych, składu stron, edycji zdjęć i nie tylko — w systemach Windows i Mac oraz przez przeglądarkę.

Dzięki aplikacji CorelDRAW.app™ możesz bez trudu komunikować się z klientami i współpracownikami, aby uzyskać informacje zwrotne dotyczące projektów. Wszyscy zainteresowani mogą teraz współpracować, dodawać adnotacje i komentarze bezpośrednio w pliku CorelDRAW, co pozwala uniknąć pracochłonnego uwzględniania sugestii z różnych źródeł.

 

CorelDRAW Graphics Suite 2021 zawiera:

oGrafika wektorowa: podstawowe linie i kształty można przekształcać w skomplikowane prace, a liczne narzędzia do tworzenia kształtów i rysowania pozwalają uzyskać różnorodne krzywe.

oUkład stron: w pakiecie znajdziesz wszystkie niezbędne narzędzia do tworzenia układu stron broszur, wielostronicowych dokumentów itp.

oEdycja zdjęć: retuszuj i udoskonalaj zdjęcia dzięki wszechstronnym narzędziom programu Corel PHOTO-PAINT, którego działanie bazuje na warstwach. Używaj programu AfterShot 3 HDR do tworzenia pięknych zdjęć o dużej rozpiętości tonalnej (HDR) z obrazów w formacie RAW.

oTypografia: stosuj efekty, takie jak cienie i kontury, dostosowuj wygląd czcionek i dopasowuj tekst do ścieżek, korzystając z kompletnego zestawu narzędzi typograficznych.

oNarzędzia do grafik internetowych: cała gama wzorców i narzędzi do tworzenia grafik internetowych umożliwia opracowywanie atrakcyjnych materiałów do publikowania w Internecie. Dzięki zestawowi narzędzi oferujących precyzję na poziomie pikseli możesz sprawić, że każda grafika, którą wyeksportujesz do publikacji w Internecie, będzie miała wyraźne krawędzie.

oWysokiej jakości wydruki: kontroluj spójność kolorów dla różnych obszarów zastosowań, a przed rozpoczęciem drukowania zyskaj pewność, że kolory zostaną wiernie oddane. Dzięki zaawansowanemu mechanizmowi zarządzania kolorami w programie CorelDRAW z łatwością przygotujesz dokumenty do druku.

CorelDRAW® 2021

Intuicyjna aplikacja do tworzenia ilustracji wektorowych i przygotowywania układu stron, spełniająca wymagania zapracowanych profesjonalnych grafików

Corel® PHOTO-PAINT® 2021

Profesjonalna aplikacja do edycji zdjęć, umożliwiająca ich szybkie i łatwe retuszowanie oraz modyfikowanie

Corel Font Manager™ 2021

Samodzielna aplikacja do zarządzania czcionkami, służąca do wyszukiwania i porządkowania czcionek (zarówno lokalnych, jak i dostępnych online w Centrum zasobów) oraz wyświetlania ich podglądów

Corel® PowerTRACE™ 2021

Wbudowane w program CorelDRAW narzędzie pozwalające szybko i dokładnie przekształcać mapy bitowe w edytowalne grafiki wektorowe, z wykorzystaniem AI

CorelDraw.app

Znakomita aplikacja do projektowania graficznego online w przeglądarce internetowej

CorelDraw.app for iPad

Znakomita aplikacja do projektowania graficznego i tworzenia grafik wektorowych na iPady

Corel CAPTURE™

Narzędzie do przechwytywania zawartości ekranu (dostępne tylko w wersji dla Windows)

AfterShot™ 3 HDR

Zaawansowany edytor zdjęć w formacie RAW

Zasoby

o7000 obrazków clipart, obrazów cyfrowych oraz szablonów grafik na pojazdy

o1000 zdjęć o wysokiej rozdzielczości

oPonad 1000 czcionek TrueType i OpenType

o150 profesjonalnie zaprojektowanych szablonów

o Ponad 600 rodzajów wypełnień mapą bitową, wektorowych i tonalnych