Kask Rowerowy Lekki Regulowany Biały Unisex

Nowy produkt

Kask Rowerowy BikeBoy to doskonałe połączenie ochrony, komfortu oraz stylu, które sprawiają, że jest to idealny wybór dla rowerzystów w każdym wieku. Oferowany przez DTPsoft.pl, Kask Rowerowy BikeBoy jest wyposażony we wszelkie niezbędne funkcje i cechy, które zapewniają bezpieczną i przyjemną jazdę na rowerze.

Więcej szczegółów

400 Przedmioty

101,63 zł

Więcej informacji

Kask rowerowy lekki regulowany o rozmiarze 52cm-61cm biały to wysokiej jakości kask o nowoczesnym designie, zapewniający optymalne bezpieczeństwo i komfort podczas jazdy na rowerze. Dostępny w atrakcyjnym niebieskim kolorze, idealny zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet.

Cechy:

    Regulacja rozmiaru: Kask posiada łatwy w obsłudze system regulacji, umożliwiający dopasowanie do różnych rozmiarów głowy, zapewniając doskonałe dopasowanie i komfort.
    - Wentylacja: Wielokrotne otwory wentylacyjne zapewniają doskonałą cyrkulację powietrza, utrzymując głowę w chłodzie i suchości, jednocześnie odprowadzając pot i wilgoć.
    - Ochrona: Kask wykonany jest z wytrzymałego materiału EPS o wysokiej gęstości oraz solidnej powłoki z PC, które gwarantują doskonałą ochronę przed uderzeniami i zwiększają bezpieczeństwo rowerzysty.
    - Elementy odblaskowe: Odblaskowe naklejki na kasku zwiększają widoczność w trudnych warunkach oświetleniowych, co przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa.
    - Odpinany daszek: Odpinany daszek chroni oczy przed słońcem, deszczem i zabrudzeniami, a w razie potrzeby można go łatwo zdjąć lub założyć.
    - Lekkość: Kask waży zaledwie około 280 g, co zapewnia komfortowe uczucie podczas noszenia, nie obciążając głowy.
    - Wymienna wyściółka: Miękkie i wygodne poduszki można łatwo zdjąć i wyprać, co pozwala utrzymać optymalną higienę.

Lekki regulowany kask rowerowy biały unisex to doskonały wybór dla wszystkich, którzy cenią sobie bezpieczeństwo, komfort i styl podczas jazdy na rowerze.